Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a notebookon nem lehet...

Ezen a notebookon nem lehet Windows 7-et futtatni?

Figyelt kérdés

A kérdés furára sikerült,a lényeg:Van egy notebookom,amihez csak W8 drivereket ad ki a gyártó.Én viszont szeretnék W7-et használni,mert az a megszokott,és vannak nem W8 kompatibilis programjaim is.

Megoldás van erre?

Típus: ASUS X550CC XO108D


2013. jún. 25. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó laptop, úgy látom. :)

Alapból Win8-ra tervezték. Az mindenképpen megy, és 100%-ban tökéletes a laptoppal. A Windows 7 is megy rajta, de ha a driverek Win8-asok, nem biztos, hogy Win7-en megy. Én maradnék a Windows 8-nál, nem csak azért, mert szerintem gyorsabb, okosabb, mint a 7, de ha arra találták ki.


Próbáld ki a 8-at szerintem, ha tetszik, hagyd rajta. Szerintem már csak a sebessége is meg fog győzni. ;)

2013. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Naigen,de nekem csak W7 licencem van,nem akarok többet költeni már rá. :) eladni meg nem akarom,mivel bontott,nem ér sokat...
2013. jún. 25. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Altalaban a win 8 driverek kompatibilisek a 7tel . Rakd fel a 7-et másik partícióra ís telepítsd fel a windows 8 drivereket,ha nem jo torold a particiot es maradj a 8nál
2013. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!