Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et vagy Ubuntut-t...

Windows 7-et vagy Ubuntut-t telepítsek a netbookomra?

Figyelt kérdés
Vettem külföldről egy netbookot ( mini laptop ). Amikor bekapcsoltam egy angol nyelvű Ubuntu volt rajta de teli volt szemetelve mindenféle zenével, képpel, videóval meg programmal ezért beléptem a gépen a recovery menübe ahol ugye vissza lehet állítani a gépet a gyári állapotra és most azt kérdi a gép hogy a Windows 7 Starter 32 bit EN rendszert vagy az Ubuntu 32 bit Multi Language rendszert telepítse. Szerintetek melyik lenne a legjobb egy netbookra? Amúgy ezeket "tudja" a gép: AMD-C50 Dual Core 1 GHz proci, 2 GB Ram, 320 GB vinyó, Readon HD 6250.

2013. jún. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik, döntsd el, melyik szimpibb. :)
2013. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem jobb lenne a Windows mivel már 15 éve azt használom csak félek hogy nem lassú lenne ezen a gépen. Plusz erről a Win 7 Starterről nem sok jót hallottam. Például az igaz hogy nem lehet rajta háttérképet állítani?
2013. jún. 25. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Amelyiket úgy érzed, hogy jobban tudod használni. Én az Ubuntut tenném, de csak azért, mert pár éve már az használom. Ha a Win szimpatikusabb, tedd azt. De szerintem az XP is felmegy rá, ha a Win7 sok lenne neki.
2013. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugottan rá teheted a startert a gére szépen el fog rajta futni.és ami a háttért illeti arra van egy kis progi amivel telepítés nélkül tudod változtatni a hátteret.de szerintem a háttér a legkisebb gond
2013. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Win 7 Startert raktam rá és tökéletesen fut. :) Egy picit butább mint egy Win 7 Home Premium de erre a mini laptopra tökéletes.
2013. jún. 25. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
jó döntés.most nezem nekem is ugyan ez a proci van még minden
2013. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!