Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP telepítése pendrive...

Windows XP telepítése pendrive-ra vagy külső winchestrerre, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


mivel nekem is, mint oly sokaknak már újabb laptopom van, újabb SATA HDD-vel, így az XP egy hibaüzenettel kidob. Windows 7 HP van a gépen, azt használom, de egyéb okok miatt szükségem lenne egy XP-re. A Virtuális Gép nem megoldás, már próbáltam. IDE-re egyrészt nem lehet átállítani a BIOS-ban, másrészt nem is szeretném. A Compatible módban látja ugyan az XP telepítője a vinyót, de... Egy 131 gigás partíciót lát, ami nincs is, azon kívül semmit. Nomeg compatible módban a windows 7 megmakkan és nem indul.


Ezért arra gondoltam, hogy pendrive-ra, vagy a külső vinyómra (toshiba fél terrás 3.0-s) telepíteném az XP-t. Ehhez szeretnék segítséget kérni. Ha lehet olyan írjon, aki ért is hozzá. Köszönöm szépen a segíteséget előre is!



2013. jún. 27. 10:57
 1/1 spaceship ***** válasza:

Az a 131 GB-s nem létező partíció azért van mert sp2 hiányába nem látja a teljes méretet

Itt egy leírás a telepítésről:

[link]

2013. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!