Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat be a Windows 8?

Miért szaggat be a Windows 8?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról lenne szó mintha belassulna a gép. Például elkezd szaggatottan mozogni az egér, szaggatott lesz a hang, elmegy az internet(mikor megnézem a hálózatokat azt írja korlátozott,de attól függetlenül nem jön be semmi). Windows 7-en nem volt ilyen problémám, csak mikor pár hónapja felraktam a Win8-at. Általában akkor történik ha YouTube-ozok. Egyszer sikerült behoznom a feladatkezelőt és azt láttam hogy a System folyamat zabálja a processzort(40%-50%, itt egy kép róla: [link] A hiba akkor oldódik meg, ha újraindítom a gépemet, de nem szeretném minden alkalommal újraindítgatni.


Itt a gépem:


Alaplap: MSI G41M-P28

Proci: Pentium Dual-Core E6600 3.06GHz

RAM: Kingston 8GB 1333MHz

Vidikártya: Sapphire Radeon HD 5670 1GB GDDR5


Szerintetek azért van a hiba mert nem elég erős a gép? Jó lenne tudni. Előre is köszi!


2013. jún. 27. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A géped bőven jó, az elég a Win 8 nak.

A videóteljesítménnyel mi a helyzet , Szóval játékok, vagy más grafikus programok futnak rendesen ?

Nekem addig csinált hasonlót a Win 8 amíg fel nem raktam egy rendes vga drivert. Nem állítom, hogy ez a hiba, de ez is egy lehetőség.

2013. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tokodi Máté válasza:

Szerintem a videó kártya nem jó,mert az egyik barátom is így járt.Cseréld ki a videó kártyát és minden jobb lesz.

ha nem megy keresd meg a windows mappában (sajátgép-helyi lemez-windows)a video drevice mappát

töltsd le a microsoft-os honlapról a windows 8-as videómeghajtót telepítsd majd ha működik töröld a régit.

Ha ez sem segít telepítsd újra a windowst.

2013. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A játékok futnak rendesen, persze van olyan ami laggol pl: Battlefield 3 , de azért ne várjunk nagy csodákat a gépemtől. De viszont a Photoshop valamiért furcsán viselkedik, "villog" . Erre a Photoshoppos problémára rákerestem és nem csak nekem volt hasonló Win8-on. Ott azt írták cseréljem le a videókártya drivert egy béta verzióra, de persze nem hatott semmit. Mindenesetre megpróbálom újrarakni a drivert, hátha segít. Majd figyelem hogy mi lesz ezután, lesz-e változás.

2013. jún. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!