Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A BSplayer 15-20 perc után...

A BSplayer 15-20 perc után belassul és 30 perc után lefagy, megáll a kép, a hang megy tovább, de sorozatos Windows ablak fel ugrós hangot ad és kilép. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a legújabba BSplayer verziót, és régebbiek közül FREE-t és PRO-t is, de mindnél ugyanaz a hiba. Mkv fájlú angol szinkronos sorozatot nézek, automatikus felirat letöltővel, szóval magyar felirattal, de mindig felmerül ez a probléma, egyszerűen nem tudok végignézni egy 40 perces részt se mert mindig lefagy és kilép a program. Magyar szinkronos mkv-s filmeket gond nélkül megtudok nézni. Szóval a felirat részével lehet valami gubanc de nem tudom mi okozhatja. Találkozott már valaki ilyen problémával? Mi lehet a megoldás?

2013. jún. 27. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Évtizedig használtam bsplayert, és sztem mára eléggé elavult lett. Ha meg akarod magad kímélni az ilyen, és ehhez hasonló dolgoktól, akkor használj:

KMplayert

[link]

VLCplayert

[link]

esetleg GOMplayert

[link]


Amit ezek nem játszanak le, az vszeg .doc ...

2013. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

VLC-t évekig használtam nem is volt vele különösebb bajom, nem rég váltottam át BSplayer-re, az automatikus felirat keresés+letöltés miatt, mert meguntam egyfolytában feliratok után kutatni és ez nagyban megkönnyítette a dolgokat. Nem is nagyon ismerek olyan lejátszót ami ezt a funkciót ilyen szinten tudná. KMPlayert próbáltam de a felirat keresés egyáltalán nem működött benne.

GOM playert nem ismerem, van benne automatikus felirat keresési funkció?

2013. jún. 27. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtom, mert én ezt a funkciót még sohasem használtam egy programnál sem.

Vszeg a tűzfal fogja meg őket. Ha bekonfigurálod, menni fog.


Amúgy ezen a 3 helyen mindent meg lehet találni (ha esetleg meguntad azt, hogy feláldozd az automata feliratkeresés oltárán a lejátszást):

[link]

*****

[link]


vagy itt ez a keresőoldal:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, lementettem az oldalakat! Lehet hogy tényleg inkább az lesz hogy lejátszót váltok, ha nem érkezik más megoldás a problémámra.
2013. jún. 27. 22:03
 5/5 A kérdező kommentje:
KMPlayert kipróbáltam és nagyon tetszik, az automatikus felirat letöltésen kívül mindent tud, nagyon sok beállítási lehetőség van és mindent lejátszik. Sőt lehet még a Winampot is leszedem amit már évek óta használok, mert a KMPlayer zene lejátszó része nagyon jó!
2013. jún. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!