Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Belassul a Google Chrome,...

Belassul a Google Chrome, mitől van ez?

Figyelt kérdés

A Google Chrome-ot használok már régóta és tegnap elkezdte ezt, hogy egy idő után belassul, ami annyit jelent, hogyha bepötyögöm a webcímet, akkor csak tölt és rá fél perc múlva behozza az oldalt. Mitől lehet ez?

(Egy érdekesség, nem tudom, hogy ez is ettől van, de Teamspeak-et szoktam használni és most írni akartam bele, erre lefagy egy fél percre ez is, pedig ezt egyáltalán nem csinálta még... mintha az egész gépem lassult volna le)



2013. jún. 28. 17:09
1 2
 1/18 levis56 ***** válasza:
Vírusírtás,böngészési előzmények törlése,rendszerkarbantartás,töredezettség mentesítés,registry tisztítás,nem használt alkalmazások programok törlése.Ezek mind gyorsítják a géped és a böngészés gyorsaságát.
2013. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Újratettem a böngészőt és most csináltam egy rendszer visszaállítást. Eddig még semmi jele a lassúságnak.
2013. jún. 28. 17:52
 3/18 levis56 ***** válasza:
A böngésző újra rakásával törölted a böngészési előzményeket.A többi megjegyzésem minden gépre és továbbra is áll és érvényes.
2013. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát nem akarom elkiabálni magam, de szerintem megoldódott a probléma a visszaállítással. Valamit biztos csináltam tegnap amitől lelassult.
2013. jún. 28. 18:52
 5/18 levis56 ***** válasza:
Letöltöttél valamit és azzal került a gépedre és ha rákerült az ott is van csak most a korábbi beállításokon megy a gép.
2013. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amire emlékszem, hogy egy játékot letöltöttem és egy programot frissítettem. Amikor be voltam lassulva direkt letöröltem a játékot, de a lassúság még jelen volt. Gondoltam akkor a frissítés... Mikor a visszaállítottam a gépet, akkor a frissítés nem tűnt el, de már nem voltam belassulva.. Hát nem tudom mi lehet..
2013. jún. 28. 20:30
 7/18 levis56 ***** válasza:
VÍRUS!
2013. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Holnap elindítok egy teljes rendszerátvizsgálást a vírusirtóban és meglátjuk mi lesz. De felmerül az a kérdés, hogy mióta vissza lett állítva miért nem jön elő a vírus, vagyis miért nem lassul be a gép?
2013. jún. 28. 23:10
 9/18 levis56 ***** válasza:

Valószinű,hogy a játékkal töltöttél le valamit,azzal hogy törölted a lassúság miatt a törlés hatását csak az újrain dítás után lehet észrevenni,egyébként nem vesztesz semmit ha ezt lefuttatod legfeljebb megnyugszol hogy tiszta a gép.Lehet az is hogy csak valami alkalmazás elállítódott és a visszaállítással az eredeti állapot állt helyre.

[link]

2013. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát most, hogy nincs lassúság újra leszedtem a játékot és most sincs semmi probléma. Lehet valami elállítódott remélhetőleg és most megoldódott. Most szedem le amit adtál, lehet ma vagy holnap lefuttatok egy keresést. Köszi, holnap megírom, hogy mi a helyzet.
2013. jún. 28. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!