Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bootólja be a...

Miért nem bootólja be a telepítő lemezt?

Figyelt kérdés
beállítottam a BIOS-osba, hogy CD ről bootóljon de így se indul és nyomok enter mikor kell még se húzza be a lemezt miért mi oka lehet még? pedig ugyan ezt a lemezt 2 másik barátomnál már telepítettem és ott is be kellet állítani a BIOS-osba a bootolást!!

2013. jún. 29. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem húzza be a lemezt???

USB-s a billentyűzeted?

2013. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ahol behúzást írtam ott bootólást értek
2013. jún. 29. 16:13
 3/14 levis56 ***** válasza:
Amikor indítod a gépet bootoláshoz ne az entert nyomd hanem az alatta lévő gombot (nyil felfelé rajta)utána írja ki a gép ˇ"cd-röl való indításhoz nyomjon meg egy gombot".
2013. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A telepítés megkezdésénél tetszőleges gombot lehet kiválasztani én csak nyomaték kedvéért írtam az "entert" de bármely gomb megnyomására elindul a bootolás ha észleli a lemezt a BIOS beállítások után.
2013. jún. 29. 16:40
 5/14 levis56 ***** válasza:
Érdekes nálam így működik.
2013. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 levis56 ***** válasza:
Biztos nem én csinálom rosszul ,ott nem indul mert itt az én módszeremmel nics hiba.A BIOS-ban nem elég beállítani az indítást el is kell menteni mert nem lép életbe a változtatás.
2013. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell elmenteni, mert maximum a következő indulásig él a beállítás. A billentyű mindegy, hogy melyik...
2013. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meddig jut el? Kiírja egyáltalán a "bootoláshoz nyomjon... " szöveget??
2013. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 levis56 ***** válasza:
Akkor miért nem működik?Én nem ismerek más telepítési módszert,de nem gyanús hogy ahogy te csinálod úgy valamiért nem jó?Talán más megoldást kéne keresni.Most te kérsz tanácsot vagy te akarsz tanácsot adni?Írd be a gugliba "Windows telepítése" ott nem tudsz vitatkozni
2013. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 levis56 ***** válasza:
Fehersrac:Pontosan,ha nem mented el a BIOS beállítást csak a következő indításig van életben, de a beállítás után újra inditod a gépet a telepítéshez így már elvész az új beállítás.
2013. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!