Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem hajlandó megnyitni?

Miért nem hajlandó megnyitni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy videót készíteni, de mivel 3gp formátumúak a videók, ezért avidemuxxal(csak ez játsza le ezt a formátumot a gépemen) kivágtam azokat, amire szükségem van, de nem videóként menti el, hanem azt írja a fájltípusra,hogy fájl. Total commanderben átírtam ezeket a fájlokat avi-ra, és a pinnacle videospin programmal szerettem volna őket összetűzni, és megcsinálni magát a videót, de a baj itt kezdődik, mert egy pár vágott avira átírt videót nem hajlandó megnyitni, és azt írja ki, hogy hiba a videófájl megnyitásakor.

Ellenben, az ugyan olyan fájlokból avi-ra átírt videók közül néhányat hajlandó megnyitni. Nem értem, hogy miért van az, hogy ugyan azt a formátumot az egyiknél megnyitja a másiknál nem.

Annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz, nálam már az is nagy szó, hogy eddig eljutottam, de roppant bosszantó, hogy így akadok meg...

Valaki ha írna nekem valamit, hogy mit tegyek, vagy mit próbáljak meg megcsinálni, azt nagyon megköszönném, mert egyedül reménytelen, hogy rájövök.

Előre is köszönöm szépen.



2013. júl. 1. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatnád másik programmal vágni, és összeilleszteni.

Ha rákeresel a gugliban: vágó a "3gp splitter", az összefűző a "3gp joiner".


Ajánlani tudom neked a boilsoft progikat, mert ezek nekem beváltak:

vágó

[link]

összefűző

[link]

Sztem ezekkel menni fog.

2013. júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

Konvertáld át:

[link]

Hogy le tudd játszani a 3gp-t (akár Windows mediaplayer-el) kodek kell

[link]


megj.:attol,hogy átírod a fájlkiterjesztést a video konténer megmarad.

2013. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!