Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pixel Shaders v1.1. et hogyan...

Fulesbence kérdése:

Pixel Shaders v1.1. et hogyan "aktiváljam"?

Figyelt kérdés

lego star wars hoz kéne de fogalmam sincs hogy honnan szedjem le vagy hogy mit kéne csinálnom a letöltés után kérlek segítsetet

köszi



#program #gép #Pixel Shaders v1.1. #Pixel Shaders
2013. júl. 1. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem kell aktiválni, azt a videokártyának hardveresen kell támogatnia. Ez már elég régi szabvány, elég hozzá egy DX8-as vidikártya. A tiéd milyen?
2013. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

DirectX 7 - Hardeveres T&L támogatás megjelenése. Lényegében egy fix funkciós shader.


A programozható futószalagok generációi:

DirectX 8.0 - Pixel/Vertex Shader 1.1

DirectX 8.1 - Pixel Shader 1.3 & 1.4, Vertex Shader 1.1

DirectX 9.0 - Pixel/Vertex Shader 2.0

DirectX 9.0c - Pixel/Vertex Shader 3.0


Egyesített árnyalók korszaka:

DirectX 10.0 - Shader Model 4.0

DirectX 10.1 - Shader Model 4.1

DirectX 11.0 - Shader Model 5.0

2013. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
korábban már le akartam tölteni Direct x-et de abba a problémába ütköztem mint most (nem tudom honnan szedjem le,mit csináljak a letöltés után) ):
2013. júl. 1. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen kártyád van, mert nemelég csak frissíteni a dx-t, ezt hardveresen is támogatnia kell a GPU-nak! Egyébként sztem google segítségével könnyen találhatsz frissítést a directx download kulcsszóval. Most buszon ülve ennyit tudok segíteni.
2013. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nos az az igazság hogy most kaptam életem első gépét és fogalmam sincs hogyan kall megnézni
2013. júl. 1. 13:30
 6/8 A kérdező kommentje:
ATI MOBILITY RADEON 7500 A VIDI KÁRTYÁM
2013. júl. 1. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
A számozása alapján az csak DX7-es. A Radeon 8000-es és a Geforce 3-as szériák voltak az első DX8-as kártyák...
2013. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyarán vagy új kártyát veszel vagy nem játszasz vele, tekintve hogy - gondolom - laptopról van szó, még a kártya csere sem jöhet szóba...
2013. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!