Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt valaki aki az Office...

Van itt valaki aki az Office Shoes-nál dolgozik, vagy dolgozott? Érdekelne, hogy mennyit lehet keresni, van-e egyéb juttatás, van-e előre jutási lehetőség stb?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 12. 21:56
 1/1 anonim válasza:

Jo estet

Ez egy nemzetkozi ceg,melynek tobb orszagban vannak uzletjei.Szlovak szarmazasu a tulaj,aki 2 ,majd meg 1 szemellyel tarsult,mikor indult.

En Romaniaban ,Kolozsvaron dolgozom 7-ik eve ennel a cegnel.Elobb elado,aztan uzletfelelos voltam 3 uzletben. Most mindenes es a penztarnal dolgozom.Elorejutas lehetosege a kovetkezo itt nallunk; elado, azutan ha valaki felmond ,akkor ha megfelel es tud penztaros lehet. Uzletfeleos mar itt Romaniaban nem kell ,mert vannak naplopok akik az irodabol ordibalnak," sales manegerek-nek nevezik oket magyarul".Nem ertekelik az embert semmire . ha lehet ordibalnak,mast nem is tudnak.En magyar vagyok es ok ott Bukarestben romanok.Nem szamit ,ha a ceg nemzetkozi,mert diszkriminalnak.Nem tudom a tulajdonos hogy nezi ezt a dolgot,de azt mondjak o is ordibal.45 eves anya vagyok 2 gyerekkel ,csaladfentarto es tudom mi a felelosseg.Itt meg nem mondhatom ,hogy valaki tudna ,de ha egy pisis huszoneves megengedi maganak ,hogy pofazzon es szembehazudjon ,nem tudom mit lehet meg mondani.Nem tudom mit tud errol a tulajdonos ,aki a ceget alapitotta tarsaival,ha meg vannak,de ha megengedi ezt es nem ertekeli az alkalmazottait ,akkor csak egy nagy szarnak lehet mondani,mert a sok penzt mi hozzuk be neki es nem azok akik ordibalnak es az irodaban ulnek es pohaznak.A jovedelembol amit itt adnak meg a megelhetest sem lehet biztositani 700 lej egy eladonak 900 a penztarosnak az egyik Kolozsvari uzletben.A masikban 900 lej az eladonak es 1200 a penztarosnak.Ja elfelejtettem mondani.Par evvel ezelott levagtak a jovedelmunk 25%-at,amit visszaadtak ,de ugy kapjuk meg ,ha a teendoinket elvegezzuk.Persze sokszor kapnak alkalmat itt nallunk,hogy meglopjanak.4 ember dolgozott valtasban 12 orat es a kovetkezo nap szabad.Amikor szabira akartal menni ,nem lehetett. Nem volt ki helyettesitsen.Nem akartak felvenni embert.Szoval volt olyan,hogy 10 napot egymas utan meloztunk 12 oraval. Aztan mehetett a kollega 4,vagy 5 napot szabadnak,mert ez nem volt szabadsag,csak helyettesites.Szoval itt nallunk csufot uznek az emberbol.Ott magyarban ,lattunk uzletet,ahol 4 alkalmazott volt egy nap es nem kellett megoljak magukat a meloval.a fizetest nem tudom.De el lehet menni az egyik uzletjukbe es meg lehet erdeklodni a helyzetet.az internetrol megnezheted hol vannak az uzletek.Nezd meg az arfolyamot es szamits at a 700,900 es 1200 lejt forintban.Nem szeretek negativan beszelni semmirol es senkirol,de most csak ez az igazsag .En is szeretnem tudni mi ahelyzet ott az alkalmazottakkal es a fizujukkal.Sok sikert.kerlek,ha bovebb informaciohoz juts z,ird meg nekem is .Koszonom es bocsanat a sok dumaert. kellemes ejt.


Eva

2013. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!