Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash Playernél hogy...

Adobe Flash Playernél hogy lehet a zenét kiszedni?

Figyelt kérdés

Ugye vannak oldalak hol van mp3 lejátszásra lehetőség abból szeretném kinyerni a zenét van valami progi rá?


[sima win7 recorderrel próbáltam de nem vett fel semmit]



2013. júl. 2. 21:48
 1/10 Lajos54 ***** válasza:

Szinte bármelyik felvevő program alkalmas rá, amelyiknél lehet állítani a bemeneti forrást.

Az Audacity-nél például a Wave/Mp3, vagy (hardvertől függően) valami hasonló. Az a lényeg, hogy az legyen kiválasztva bemenetként, ami a hang kimeneten jelenik meg.

A módszer egyetlen hátránya, hogy "valósidejű", vagyis a lejátszott hangot veszi fel, ami eléggé időigényes. De ha nincs más megoldás...

2013. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Leszedtem de nem tudom hol lehet beállítani a bemenetet


Nincs valami egyszerűbb progi? hogy jobb klikk rá azt le is tudnám menteni?

2013. júl. 2. 22:23
 3/10 Lajos54 ***** válasza:

Ennyire ne legyél gyenge! Egy kicsit próbálkozhatnál, nem csak várni a csodakattintást :)

Itt lehet állítani a bemenetet: [link]

2013. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ilyet nekem nem ad ki

Nekem alul ilyenek vannak hogy

MME [audio host]

bemeneti eszköz

kimeneti eszköz

input channels


Esetleg a bemeneti eszköznél mire menjek van 3

miki

microsoft hang leképező

Digitális hang

2013. júl. 2. 22:48
 5/10 A kérdező kommentje:
3 közül 1ik se vett fel semmit
2013. júl. 2. 22:55
 6/10 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy a hangoknál kéne valamit beállítani?
2013. júl. 3. 14:01
 7/10 Lajos54 ***** válasza:

A 2.03 verziónál itt kell beállítani: [link]

Nálam rendesen működik.

2013. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lajos54 ***** válasza:

Előbb úgy gondoltam, hogy ez talán nem is kell, de most mégis leírom a felvétel menetét:

Először beállítod az Audacity-nél a megfelelő bemenetet, aztán megnyitod azt a weboldalt, ahonnét fel akarsz venni, de a zenét még nem indítod el.

Visszalépsz az Audacity-re, elindítod a felvételt, visszalépsz a weboldalra, elindítod a lejátszást.

Amikor véget ért a szám, akkor leállítod az Audacity felvételét. A felvett anyag elején és a végén a felesleges üres rész levágod, majd a kész anyagot EXPORTÁLOD (tehát nem mented!) a kívánt formátumban.

Ha a mentést használod, akkor az Audacity a saját formátumában ment (erre egyébként figyelmeztet is), amit más program (lejátszó) nem tud használni. Ez a mentés arra jó, ha esetleg később tovább akarod szerkeszteni, nem kell újra importálni a zenét.

2013. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

thx de már megoldottam fraps-al felvettem vidibe onnan mp3 lett belőle és happy ending


Amit adtál képet nálam olyan dolgok nem jöttek elő

2013. júl. 4. 01:05
 10/10 Lajos54 ***** válasza:

Minden jó, ha a vége jó...

Egyébként az elején írtam, hogy hardver (hangkártya)függő, hogy milyen bemenetek választhatók ki. Bár a legtöbbnél csak beállítás kérdése, megvannak ugyanazok a bemenetek, legfeljebb más az elnevezésük.

2013. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!