Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől van, hogy a Win 8 alatt...

Mitől van, hogy a Win 8 alatt egyszer csak egy világos kék képernyő és egy smiley fogad, és kiírja, hogy a rendszer hibát észlelt és újraindul?

Figyelt kérdés

Szépen elment mindent és újraindul, semmi sem veszik el, még a félbeszakadt online írás sem, de van, hogy elég gyakran csinál ilyet. Mi lehet a baj?

Újra kéne telepíteni?



2013. júl. 3. 00:36
1 2
 11/14 Matthew0220 ***** válasza:
54%
az sg fórumon találsz jó activáló kodokat a virositrohoz.én egy évig foglalkoztam virúsokal egy laptopon brobáltam ki a virusokat és hogy kie irtjae nagyon jó virosirtó a nod 32
2013. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Letöltöttem a legújabb Avastot, melyet gyengébb gépekben és korábban nem szerettem használni, mert úgy vettem észre, hogy lassította a rendszert, de most egy erősebb notim van, ezen jelentkezett ez a hiba. Végigfuttattam a mély vizsgálatot, és egy db. "AutoClose.exe" vackot talált a rendszerfájlokban.

Súlyosság: "magas"

Fenyegetés: "win32:Malware-gen"


Átraktam karanténba. Remélem ez volt az.

2013. júl. 3. 22:00
 13/14 Matthew0220 ***** válasza:
Mostmár jó?
2013. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, azóta nem volt ilyen pofátlan pofa a kijelzőn, de sokszor hetekig se volt.

Most egy sima XP-t raktam fel, mert kíváncsi voltam, hogy viszi. Hát pörög, mint állat!! Teljesen korrekt volt a Win 8 is, de ez lényegesen kevésbé terheli a procit. Ez egy HP 8510p, 2.4 GHz-es dual procival, aminek sajna valamilyen szinten mindig forog a ventije, így nem mindegy, hogy mennyire terhelem a hardvert (nem mintha sokat számítana, bírja, mint egy igásló). :)

2013. júl. 9. 03:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!