Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom frissiteni a...

Attila45kagya kérdése:

Hogyan tudom frissiteni a Windows xp sp2-t, anelkul hogy toroljek valamit a memoriaban?

Figyelt kérdés
Ujra lett windowsolva a gep,keresre xp-vel.Volt teljes torles,minden amit kell.Sajnos azt nem mondta a szaki hogy egy 2002-es SP2-t tett ra.Most az van hogy miutan mar felraktam mindent,nagyon sok programomat nem indit el.Ezelott SP4 volt rajta.Ha lehetne ratelepiteni valami bovitest,nagyon megkoszonnem.
2013. júl. 3. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

sp4 windows xp azigen de a viccet félre téve max sp3 tudsz feltenni 2002 nél frisseb xp nem csak javitó csoamgot találsz(service pack) ot : [link]

inenn tudod leszedni nem töröle semmit sem a gép. lécci zöld kezet

2013. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ezelőtti oprendszered Windows 2000 volt, ahhoz volt SP4. XP-hez az SP3 a legutolsó. Le kell töltened és telepítened az első válaszoló által linkelt szervizcsomagot, és készen is van.
2013. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!