Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni Sis...

Honnan tudnám letölteni Sis 330 drivert?

Figyelt kérdés
már mindenhol kerestem de egyiket sen fogadja el a gépem, win 7 van fent
2013. júl. 3. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egy ezeréves suttyó régi vga, és nincs hozzá már win7es driver, azért nem jó egy se! Maradnod kéne az xpnél.
2013. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

#1 + 1


Emberek! Ne telepítsünk már minden ezer éves ótvar f*sadékra Windows 7 -et, mert most az a trendi. Mindig a számítógép paraméteri választ ideális operációs rendszert, nem pedig az ember.

2013. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a vállaszokat, igen hasznos volt !!!!
2013. júl. 3. 19:42
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Jó, akkor itt van két hasznos is:


1. Írsz egy email a SIS lapkakészlet gyártó cég főmérnökeinek, hogy ugyan szánjanak már rá 1-2 milliót, és írjanak neked Windows 7 driver -t az egyik 8 éves kifutott termékükre, mert te éppen most azt szeretnéd használni és nem akarsz emiatt korszerűbb gépet venni.


2. Ha az első pontra nem válasz érkezne, vagy csak nem győzöd kivárni a fejlesztés és tesztelés végét. Akkor használod tovább a 7-est driver nélkül, kikapcsolt AERO -val úgy, hogy a youtube se működik rajta.


Természetesen véletlenül se fogadd meg tapasztalt informatikus tanácsát, miszerint ez a kártya hardveresen se lenne alkalmas a Windows 7 areo futtatására.

2013. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi de vissza raktam az XP de most meg nincs telepitve az ethernet! Middig van valami.
2013. júl. 4. 16:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és meg 1! Ez a gép csak szorakozára van! Nekem van másik gépem de nem írom ide, hogy milyen mert már megszoltak hogy honnan van ennyi pénzem ilyen gépre !POC Veled meg már sokat találkoztam!De azért köszi!
2013. júl. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!