Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri Windows 7-ről Windows...

Megéri Windows 7-ről Windows 8-ra váltani?

Figyelt kérdés
indokokat is írjatok

2013. júl. 3. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Most még nem éri meg szerintem, mert pl olyan alap progik mint a skype hibákkal fut csak a win8 on. Egy idő mire a programok nagy része kompatibilis lesz win8 al. Várj még. Addig maradj a jó öreg win7 nél :)
2013. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem éri meg...
2013. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmiféle kompatibilitási probléma.

Ami futott win 7 en, az megy a 8-on is. Legalábbis nálam ez a helyzet. A Skype, és az összes általános program, sőt a 10 évesnél régebbi játékok is lazán mennek.

Eddig még nem találkoztam olyannal, hogy azért nem tudtam a programot feltenni a win 8 ra, mert nem tetszett neki. Pedig telepítek eleget, elhiheted.

De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Igen megéri, mert LÉNYEGESEN gyorsabb, korszerűbb bármelyik win. tól, én néhány nap megszokás után, senki sem óhajtaná vissza a win 7 et. (Persze megfelelő beállítások mellett)

2013. júl. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem ,

korulmenyes...


a kevesebb az tobb -- elv sehol sincs a win 8 eseteben

2013. júl. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem megéri át állni mert rendkívül stabil, gyors és kevesebbet eszik. Minden program fut rajta én nem találkoztam még olyan programmal ami panaszkodott volna mert Win8-am van. Én át váltottam rá és most már az isten sem tud rávenni hogy vissza rakjam a win7-et, mert szerintem több gond volt vele mint a win 8-al
2013. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Váltottam, és tényleg megérte...

Nem is olyan bonyolult a kezelése mint amilyennek mondják.

2013. júl. 5. 00:05
 7/12 anonim ***** válasza:
3 as válaszadó jólmondod igen megéri átválltani win 7 röl win 8 ra inkább win 8 mint win 7. A win 7 egy szar operácios rendszerés nemsokára ara se lesznek frissitések mint ahogy kezdik a vistával hogy 10 es internet explorer böngészöt nem ad a microsoft. Az is igaz nem indegy ki hogyan telepiti fel a windowst egy gépre mert igen el lehet bszni és akkor bizonyos dolgok nem müködnek énmár jártam igy és újra kellet rakni a windowst utánna müködöt már. Ment számodra a zöld kéz és az 5 ös nek is. Én várom a win 8 javitócsomagot és utána válltok rá.
2013. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megéri válltani mert a windows 6 ra a microsoft ad friss programokat a vistára már nemnagyon és a win 7 nek is ezlesz pár honap múlva a sorsa.
2013. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem kell egyből lepontozni, ez az én véleményem a win 8 ról B+!
2013. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mindenképp megéri win 7 röl win 8 ra válltani jó döntés. a win 7 egy fos op rendszer. nekem win 8 van a gépen a win 7 a közelébe se állhat mert lassú és szar.
2013. szept. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!