Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a gépre fel rakom a windoz7...

Ha a gépre fel rakom a windoz7 et akor aszt hogy lehet meg oldani hogy ne kérje aszt a kodot? 30 nap mulva ami van a windoz7 tokjába aszt a kodot kéne meg adni de ha nincs meg az a kod akor hogy lehet megoldani hogy ne kérje

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 22:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mert informatikusal rakatnám fel de ot az a baj hogy eszt a kodot nem űtik be de ha fel is rakom eszt a gondot hogy lehetne megoldani bocs a helyes írásért de kőszi a válaszokat mindenkinek előre is
2013. júl. 4. 22:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ùgy, hogy megveszed az eredetit, azt aktiválod.
2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
persze kedves az egy kiseb vagyon 30 ezer ft kinek van ara pénze?
2013. júl. 4. 22:36
 4/11 A kérdező kommentje:
azért kérném kedves felhasználok segitségét hátha tudnak ezel kapcsoladba segiteni
2013. júl. 4. 22:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Windows 7 Loader-t letöltöd,és indítod,beleegyezel mindenbe és ennyi.Amúgy ha egy szakboltban rakják fel a nem eredetit,akkor sztem ők is megcsinálják.
2013. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lajos54 ***** válasza:

Gondolom, a számítógépet sem úgy töltötted le valami "olyan" oldalról... Tudomásul kell(ene) venni, hogy az operációs rendszer az elhagyhatatlan tartozéka a gépnek, tehát pénzbe kerül. Valaki(k) nem kevés munkát fektettek bele, ez ugyanúgy egy termék, csak éppen szellemi. Ezt ellpni ugyanolyan bűn, mintha a gépet emelted volna ki mondjuk egy szaküzlet kirakatából.

Persze manapság (újra) nagy divat lett nem megvenni az ilyesmit, sokan még le is szólják azokat, akik ezen felháborodnak.

De ha már kalóz Windows-t használsz, legalább olyan helyről szedd le, ahol serialt is kapsz hozzá.

Legfeljebb lesz néhány problémád a gondosan beleintegrált "bug"-okkal...

2013. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ha meg kérem az informatikust hogy csinájon vele valamit akor tud vele valamit kezdeni mert én nem le szolni akarok valakit isten mencs tőle nem ojan vagyok én hanem csak a problémámra keresek megoldást tehát ha meg kérem az informatikust hogy csinájon vele valamit akor tud vele kezdeni valamit?
2013. júl. 4. 22:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, tud, ha akar.
2013. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hazar féle RemoveWat-tal meg lehet oldani az aktiválási gondokat, viszont a helyesírásodon a jó Isten se segít már...
2013. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

DAZLoader


Nem olvastam végig, de gondolom számos megoldást kaptál a kérdésedre.

2013. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!