Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alaplapi hálókártya...

XTiger kérdése:

Windows 7 alaplapi hálókártya TELJES letiltása?

Figyelt kérdés
Hello, az lenne a gondom hogy még régebben bele vágott a villám a gépbe, és el szállt az alaplapi hang és háló kártya, és most van benne hang meg hálókártya is, az alaplapi hangot le tudtam tiltani, de a háló kártyát hiába toltom vagy törlöm le az eszközkezelőn belül, mindig ki írja a windows 7 hogy Via Rhine .. frissítve lett, és olyankor jó pár óráig nem tudom letiltani és törölni sem, és ilyenkor csak a böngésző érzékeli az internetet a skype, lol, stb progmaok összekeverik a két kapcsolatot.. Előre is köszönöm a segítséget

2013. júl. 5. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Hello, az lenne a gondom hogy még régebben bele vágott a villám a gépbe, és el szállt az alaplapi hang és háló kártya, és most van benne hang meg hálókártya is, az alaplapi hangot le tudtam tiltani, de a háló kártyát hiába tiltom vagy törlöm le az eszközkezelőn belül, mindig ki írja a windows 7 hogy Via Rhine .. frissítve lett, és olyankor jó pár óráig nem tudom letiltani és törölni sem, és ilyenkor csak a böngésző érzékeli az internetet a skype, lol, stb programok összekeverik a két kapcsolatot.. Előre is köszönöm a segítséget.

** javítva

2013. júl. 5. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a számítógép BIOS-ában letiltani (elvileg integrated peripherals-nál lesz), a hangkártyával együtt. Én mindig ott tiltom...
2013. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben mindjárt meg is próbálom.
2013. júl. 5. 21:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Hahaha, sikerült, nagyon szépen köszönöm. :D
2013. júl. 5. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült!:)
2013. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!