Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki használ még Windows Vistát?

Ki használ még Windows Vistát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 22:11
 1/8 SimkoL ***** válasza:
A lányom :) - az volt az új laptopján évekkel ezelőtt.
2013. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Windows Vista Business van a laptopomon.
2013. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XP vagy Win 7, Vista szinte teljesen kikopott, legelsőt is többen használják, pedig az ma már bőven 10 éves.
2013. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Akinek eredeti példánya van. Nem akar az upgrade -elés miatt többletköltséget, mert tudja hogy alig nyerne vele. Viszont kalózkodni se akar.
2013. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem használom.

Különösebb bajom amúgy nem volt vele.

Összességében több mint másfél évig használtam.

Volt egy kis driver gondom (az AC97-es hangkártya drivere nem tetszett neki), de megoldottam. Viszonylag stabil volt, szép volt a grafikus interfész... Kompatibilitási problémákat nem tapasztaltam. Viszont az egész rendszer kissé lomha, nehézkes volt. Jelentősen több erőforrást zabált, mint az XP.

Jelenleg a jó öreg XP-t használom.

2013. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apósom, mert az volt gyárilag a laptopján. Akik letöltögetik az oprendszert azok már 7 és 8-as verziót használnak (a 7-est többen). Én magam is jó ideig Vista-t nyúztam különösebb gond nélkül, de nem is fapados gépre húztam rá. A 7-es lényegében ugyanaz, de mégis jobb (optimalizáltabb verzió). A 8-ast megvettem hónapok óta, de még nem telepítettem fel (lustaságból illetve annyira nem izgultam még rá, hogy rögtön váltsak....a következő esedékes telepítéskor viszont már azt tolom fel).
2013. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hónapok óta* = hónapokkal ezelőtt
2013. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én használok vistát. Utolsó elöti ha nem használod a win 8 at akkor mért veted meg ? Nagyon sok pénzed van csak próba kedvéért megveszed hülye is vagy az már 100%
2013. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!