Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent ha a Microsoft...

Mit jelent ha a Microsoft Office megkérdezi kilépés előtt, hogy akarom-e, hogy más alkalmazások számára elérhető maradjon?

Figyelt kérdés

Eddig mindig nemet nyomtam és nem is érdekelt a dolog, de most véletlenül leokéztam.

Nem tudom, hogy mit jelent, de nem szeretném ha a háttérben futna valami amire semmi szükségem.

Amikor újból beléptem és ki akartam lépni, akkor már nem kínálta fel ezt az opciót.

Vissza lehet valahogy csinálni?

Tudom, hogy hülyeség, de zavar a dolog.



2013. júl. 8. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Microsoft Office Word.
2013. júl. 8. 19:07
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Semmi problémát nem csináltál vele.


Akkor szokta megkérdezni a fenti kérdést, ha valamit a vágólapra helyeztél (általában képnél vagy egy nagyobb mennyiségű szöveg vágólapra helyezése után teszi fel a kérdést).


Ha igennel válaszolsz akkor a vágólapra helyezett "anyagot" CTRL+V gomb segitségével a wordból való kilépés után még fel tudod használni (pl. excelben), ha nemet valaszolsz akkor kilépéskor a word törli a vágólap tartalmát.


Sok sikert.

Üdv.

2013. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 9. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!