Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj a számítógéppel?

Mi lehet a baj a számítógéppel?

Figyelt kérdés

újra akarom telepíteni az asztali gépemet, xp-t akarok rátenni, de már csinálja vagy 16 órája...az egyik résznél elakadt, és egész éjszaka azt csinálta, de ugyanott tart..

[link]



2013. júl. 5. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Olybá tűnik, hogy lefagyott.

Talán winyó hiba, talán lemez hiba.

2013. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csacsi2 ***** válasza:

előfordulhat hogy az xp -hez kell telepíteni az alaplapi vezérlőt is (telepítés elején F6 ha jól emlékszem) Más gyártótól származó SCSI- vagy RAID-illesztőprogram telepítése.

erre azért van szükség hogy pl a sata vinyót nem ismeri fel alapból....de amit az első válaszoló írt lehet hibás a lemez. mindenféleképpen formázással telepítsd!

2013. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pendrive-ról telepítem..
2013. júl. 5. 11:05
 4/9 csacsi2 ***** válasza:
azon is sérülhet a fájlrendszer , lehet hibás a "lemez" (nem tudom honnan van) és attol függetlenül szüksége lehet az az xp-nek az alaplapi telepítőre, hogy installálja a vezérlőket.
2013. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat :D
2013. júl. 5. 11:28
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


ez az oldal azt írja, hogy 4 GB feletti pendrive-val nem lehet feltelepíteni az XP-t..én 8 GB-ossal csinálom :D

2013. júl. 5. 11:45
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy nem lehet leállítani? megpróbálnám DVD-ről :D
2013. júl. 5. 15:04
 8/9 csacsi2 ***** válasza:
Az előfordulhat, mer ram ként kezeli, akkor 4GB felett az xp nem ismeri fel. Particionáld a pendrive -ot, szerintem úgy menni fog.
2013. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés, köszi :DD
2013. júl. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!