Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a Sims 3...

Miért nem megy a Sims 3 Szigetvilág egyedi tartalmakkal?

Figyelt kérdés

Meg van az összes Sims 3 kiegészítő eredetiben, sorban töltöttem és telepítettem hozzá egyedi tartalmakat. Eddig minden okés volt vele, rendben futott, de mióta feltelepítettem az új kiegészítőt (Szigetvilág) és vele az új frissítést vagy el sem indul, vagy csak a telepített tartalmak egy részét jeleníti meg. Először visszatettem minden régi telepítést, de nem indult el a játék, lefagyott, ekkor olvastam h Sims3 Dashboarddal kiszűrhető a hibás tartalom, illetve az ütköző fájlok azonban ha ezt kiszűröm és kitörlöm, akkor csak egy részét jeleníti meg. A hiányzó egyedi tartalmakat ütköző tartalomként ismeri fel. Lehet ez ellen tenni vmit?


MIT TEHETNÉK HOGY MINDEN EGYEDI TARTALOMMAL FUSSON A JÁTÉK?


Előre is köszönöm a választ!



2013. júl. 8. 21:33
 1/1 anonim válasza:
nekem sem........ csak nekem a legfrisebb játékkal nem indul el.........
2014. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!