Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Adobe Indesign...

Hogy lehet Adobe Indesign CS3-ban egy több oldalas dokumentum adott oldalainak megváltoztatni a tájolását?

Figyelt kérdés
Van egy Word-dokumentumom, aminek több oldalán fekvő táblázat, illetve térkép van. Ezt szeretném InDesign-ban is megtartani, de nem tudom hogy kell. Köszi a válaszokat!

2013. júl. 10. 14:24
 1/2 gubinyigabor válasza:

úgy tudom, ez a funkció a cs5-től érhető el.

amúgy milyen céllal barkácsolod ezt indesignban?

ha végső cél pdf generálása, az megoldható wordból is, illetve ID-ben megcsinálod az állókat -->pdf, majd a fekvőket -->pdf, aztán Acrobatban összefűzöd őket ahogy akarod.

vagy megcsinálod az egészet ID-ben hagyományosan (a wordben fekvő cuccokat elforgatod), majd a pdf-ből az Acrobat segítségével tájolod az oldalakat, amiket akarsz.


de csak találgatok, mert nem tudom, mi a cél.

2013. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából csak "próbálgatom" az Indesign-t, de a külön külön való megcsinálás, ill. az Acrobat-os összefűzés nem jutott eszembe, úgyhogy köszi a választ! :)


Üdv,

Máté

2013. júl. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!