Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a Steam és a...

Miért fagy le a Steam és a játékok?

Figyelt kérdés
3 napja,állandóan lefagy a Steam és a Left 4 Dead 2 is a menüben. Nem tudom mi a baja,mivel még nem csinálta ezt. Lehet a géppel van baj? Újrainstalálás megoldaná? Eddig nyugodtan tudtunk játszani. Aki esetleg tudná,megköszönném.

2013. júl. 11. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg kikapcsolni az összes háttérben futó alkalmazást, mint Skype, Origin, ilyenek.


Aztán törölj ki mindent a Steam mappából KIVÉVE a steam.exe-t és a SteamApps mappát.


Ha ez se segít, mágnest neki.

2013. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam,és még mindig ugyan az. Belemegyek Team Fortress-be. Ott nem fagy le. De ha rámegyek hogy "Szerverek" a játékon belül,egyből lefagy. Steamből el tudom indítani a szervert. De a játékból nem. Azóta csinálja,amióta feljött egy frissítés,rámentem hogy restart steam,aztán utána kezdett el lefagyogatni. Left 4 Dead 2-t simán játszottuk azelőtt haverral. Most meg,belemegyek és lefagy a menüben. Lehet újra kellene raknom a gépet.
2013. júl. 11. 12:02
 3/6 anonim válasza:
Üdvözletem! Nálam is pont ez a helyzet állt elő, 2 - 3 napja jött egy kb. 40 megás steam frissítés és azóta állandóan lefagy, csak nekem már a bejelentkezés után, amikor behozza a könyvtáramat. Örülnék ha valaki írna, valami okosat.
2013. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám.:S
2013. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na mit kúrtal el a Valve -nél?
2013. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam is ez van, de az összes Source engines játéknál, amelynél neten szeretnék játszani. 3 napja jelentkezett itt is.
2013. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!