Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a windows vistarol mi a tapasztalatotok ez téren gyors a rendszer kér aktiválo kódot 30 nap múlva?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a 2. szervizcsomagos verziója jöhet szóba, és hát az sem az igazi. Ha a géped képes futtatni a Vistát akkor képes futtatni a Windows 7-et is, ami már is jobb választás.


Se a Vista se a 7 nem kér aktiváló kódot 30 nap múlva ha be lett loader-ezve, vagy ha legálisan használod.

2013. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűzök első válaszomhoz, hogy a Vista egy nagyon rosszul megalapozott rendszer, amit az első javítócsomaggal teljesen átalapoztak, aztán a második csomaggal kiegészítették. Windows 7 nagyon jó alapokkal rendelkezik és első javítócsomagjában csak az addig megjelent frissítéseket pakolgatták. Teljesítmény-stabilitás és minden más szempontból is jobb választás. Windows 7-re szavazok.
2013. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem de viszont nekem windoz7 ultimét volt fen a gépemen és 30 mulva valami kodot kért amit nem atam meg mert szakszervizbe telepiteték de nem tudom hogy eszt a kodot hogy lehet megoldani hogy ne kérje eszt a kodot
2013. júl. 11. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvásárolod, vagy rátelepíted a Windows Loader Daz egyik verzióját.
2013. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!