Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skyrimben beragadt az egyik...

Skyrimben beragadt az egyik varázslat, vagyis nem enged mást kijelölni. Lehet csinálni valamit hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 23:11
 1/8 anonim válasza:
Varázslat vagy shout? mert nekem az üvöltés szokott. Amúgy nem tudom, esetleg hogy átváltasz mondjuk egy kétkezes fegyverre és aztán vissza. Gondolom utolsó mentett állást nem akarod betölteni.
2013. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Varázslat. Azt engedi hogy sima fegyverre váltsak, de ha valamiért újra varázslat kell akkor a két lehetőség közül egy kiesik mert azt, hát mondjuk úgy alapnak tekinti és csak e mellé variálhatok. Nem tudom mennyire érdekes, de a tűzgömb a problémás eset.
2013. júl. 11. 23:21
 3/8 A kérdező kommentje:
A gond az hogy nem tudom mióta van ez, de lehet hogy rászánom magam és vissza keresem a mentéseknél. Ilyenkor nem fogja újra blokkolni a dolgot?
2013. júl. 11. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Mentés visszatöltése 75%, hogy segíteni fog, esetleg még az szokott működni, hogy nyomsz egy quicksave ot és megöleted magad, utána visszatöltödik előfordul hogy megjavul.
2013. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy mindegyik karakterrel ezt csinálja. Az leső kijelölés után nem lehet megmásítani.
2013. júl. 14. 18:16
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok, a varázslat menüben próbáltál már bal meg jobb egérgombbal kattintgatni a varázslatokra? Mert ugye azzal állíthatod hogy melyik kezedben legyen a varázslat (bal egérgomb - jobb kéz, jobb egérgomb - bal kéz)
2013. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gondolom már talált mindenki megoldást, azért leírom. Nem kétkezes fegyverrel kell próbálkozni, mert ugyanúgy visszamegy a beragadt jobbkezes spell. Csak egykezes fegyvert kell equippelni és unequippelni. Én úgy szoktam, hogy daggert favoritba rakom, a gyors választóban "q" gomb, beteszem és rögtön ki is veszem. Utána már enged jobb kézre tenni bármilyen más spellt. Viszont amit beteszel, ugyanúgy beragad jobb kézbe. Ilyenkor újra dagger be, dagger ki, és választhatsz másikat. Kényelmetlen egy bug, de így lehet váltani spellt. :P
2013. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi majd kipróbálom :).
2013. júl. 24. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!