Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Starter installásába...

Windows 7 Starter installásában segítene valaki?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül még sose installáltam, és nincs segítségem. Egyszer már telepítettem Win-t pendrive-ról, mivel netbookom van, és nem volt nálam a külső dvd. (kék halálom volt) Mielőtt nekiállok biztos akarok lenni benne, hogy nem rontok el semmit. Leszedtem egy win-t az ncore-ról, ami egy kép file, és nem tudom, hogy a jelszót hol találom, és ha nem cd-ről installálok, akkor a pen drive-ról simán indítsam el? Tudom, hülyeségnek hangzik, de sajnos muszáj lenne ezt minél előbb megcsinálnom, és tényleg magam vagyok. Nálam van a dvd író, csak cd-m nincs, és azt nem tudok most azonnal szerezni. Köszi!
2013. júl. 12. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha USB-röl akarsz telepíteni akkor csinálj bootolható usb-t a következő programmal

[link]


pár egyszerű lépéssel meg tudod csinálni


és a telepítést ez az oldal részletesen le írja hogy mit hogyan csinálj


[link]


és mien jelszóra gondolsz?


+ ha még valamit nem tudsz vagy kellene valamibe segíteni írj uzit

2013. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Emlegetik, hogy nem kell kód (azt neveztem jelszónak :), meg a Win7 loadert, de halvány dunsztom sincs mit kell azzal csinálni. Ezt az usb-s megoldást is olvastam, szintén nem tudom hogy kéne használni, és nem akarok gép nélkül maradni, ezért nem merek nekiállni :( Hiába, nő vagyok
2013. júl. 12. 13:18
 3/12 A kérdező kommentje:
Ott van a product key, na oda mit fogok majd írni? Ezt a tool-t már leszedtem, de még nem néztem meg mit tud
2013. júl. 12. 13:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Szuper. Nem alkalmas rá a pen drive-om valamilyen okból. Ki fogom tépni a hajam
2013. júl. 12. 13:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi probléma.meg oldjuk ne tépd a hajad



A kulcs beíását nem kötelezi a telepítő de ha akarod be írhatod


Q6BKF-CWVBF-2CMHG-J3DTC-4Q4BM

JY7B4-QWWPK-DPJB6-TV3C8-KBVD3

MT8YB-YKP64-FF7YD-R3V3R-KHP9T

GJRKD-BVCWY-CFJYV-KTK9Q-FBPKK

MMTVK-JDK8D-6JVWG-GP9MX-VD69R

XBCPJ-YM6XM-PYF8K-34RRC-7QXGR

7MY8T-49CYH-JFKQB-M8649-CD8VK

C3GQW-MXCR2-CMX4J-9FV36-386PD

BM9HP-FTVXM-K289K-PDDFR-3BVTB

TFQC4-JXQ6H-XGJFM-WWFPJ-PFXKB


és majd az aktiválást el végezheted a daz loaderrel a telepítéstől számított 30 napon belül


Hány gigás az usb-d? mert min 4GB nek kellene lenni a windows 7 hez

2013. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4 gigás. és az a loader mit csinál? Na majd mindjárt visszatérünk rá. Köszi :)
2013. júl. 12. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
És ha ennyire félsz hogy valamit nem jól csinálsz akkor kérj megy egy hozzáértő barátodat aki meg csinálja vagy pedig kérj segítséget szak embertől
2013. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a loader a windows aktiválására szolgáló program.egy szóval dióhéjba be aktiválja neked a windows rendszert
2013. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha akarod távoli vezérléssel meg tudom neked csinálni a boot usb-t.meg van egy-kettő
2013. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy senki nem tud segíteni, szakemberhez meg nem viszem, mert nehezen bírok ki egy napot is gép nélkül. Nincs mese, holnap veszek cd-t, dvd-t és csinálok egy boot lemezt. Az a baj, hogy csontra megtelt a C-m, és meg vannak számlálva a napjaim! Persze ezt is valamilyen hiba vagy vírus okozza. Telepítettem már máskor, de akkor volt kinek rinyálni, és azt a gépet már nem egyszer raktam újra, hál isten ezt amióta 2 éve megvettem, az ég világon semmi bajom nem volt vele. Amikor ez be lett üzemelve, akkor nem én drivereztem fel, de elvileg megvan minden
2013. júl. 12. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!