Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a gépemre Windows 7-et rakni?

Figyelt kérdés

A gépem fő tulajdonságai:

-proci: 1,6 Ghz (asszem intel, régi fajta, de sztem tökletes)

-RAM (régen 512MB volt, most 2GB-ra bővítettük)

-Grafikus kártya: vmi integrált gagyiság, ami semmi 3D-t nem támogat, szóval játszani csak Bad Piggiest, meg ilyeneket fogok, ezek kis gépigényűek.


A lényeg, hogy amikor mg 512MB volt a RAM, böngészésnél néha lefagyott Win7 alatt.Szóval visszaraktuk az XP-t.Az nem fagy le, csak belassul.De mióta 2GB RAMmal rendelkezik a gépem, szinte hasít XP alatt. Csak ugye én nekem ez nem elég, mert a Win7 közel áll a szívemhez, már az új Paint, a képmetsző, a START menüből keresés, a szebb kinézet, a Sony vegas újabb verzióinak telepíthetősége, meg talán az IE10 miatt. Asszem régen a hang se volt jó, de azt a tesóm meg tudta csinálni.


Erre használom:

-csak Bad Piggies+flash játékok

-főleg böngészés

-sony vegas (új verziókhoz Win7)

+:könnyebb lenne használni az új funkciók miatt



2013. júl. 12. 13:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek tegyem rá?
2013. júl. 12. 13:40
 2/8 imakandi ***** válasza:

Az főleg a videó kártyától függ, ha tudja a DX9-et akkor mehet rá, bár valószínüleg jóval lassabb lesz mint az xp.

A legegyszerűbb, ha letöltöd a windows 7 upgrade advisor( [link] ez le tudja ellenőrizni, hogy elég-e a géped a 7-eshez.

Én a lassulás miatt nem váltanék, ha csak nincs valami olyan program, amire nagyon szükségem van de már nincs xp-re.

2013. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 imakandi ***** válasza:

Link újra:

[link]

2013. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 i hate this world ***** válasza:
Maradj az XP-nél.
2013. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is maradj az XPnél! Amúgy 512es RAMmal nem is csoda hogy lefagyott win7tel, 1 GB Ram az alapkövetelménye, de szerintem még az is elég kevés hozzá. Amúgy használj inkább firefoxot vagy chromeot IE helyett!
2013. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszadó!


Igen, tudom, hogy fél giga kevés, de 2GB-tal tuti megy.

Amúgy egy Win7 tesztprogram azt írta, hogy 2GB bőven elég, hogy működjön, és a proci is elég, csak a wifikártya nem tetszett neki.De majd a tesóm megcsinálja, vagy max a telómról osztok USB-n wifit!Ja, és Chromeot használok!

2013. júl. 12. 16:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos, telepítettük az Ultimate verziót (ingyen), és teljesen jó!Na jó, a hang nem műkszik, de az meg lesz csinálva, és akkor tökéletes lesz minden!
2013. júl. 16. 16:36
 8/8 A kérdező kommentje:
A hang meg lett csinálva, a gépem továbbra is hasít, ja, és mégiscsak Explorert használok, mert azt hittem a 10-es ugyanolyan gagyi, mint a 8-as, de tévedtem!
2013. júl. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!