Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok Androidra olyan antivír...

Tudtok Androidra olyan antivírus szoftvert, ami nincs benne alapjáraton a RAM-ban?

Figyelt kérdés
Ami csak vírust keres az alkalmazásokban, illetve az sd kártyán, vagy ahol az állandó védelem ki/be kapcsolható?

2013. júl. 13. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy keresne vírust ha nincs a ram-ban ?
2013. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, ami indításkor nemkerül bele automatikusan a RAM-ba, mint pl. az avast!, csak ha direkt én indítom el.
2013. júl. 14. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, az a vírusirtó semmit sem ér.. Az ilyeneknél az a lényeg, hogy folyamatosan frissítse az adatbázisát, állandó védelmet biztosítson, a telepített alkalmazásokat ellenőrizze. Meg még extra, hogy segít a telefont megtalálni, zárolni, blokkolni, törölni elvesztés esetén. Nekem Eset Smart Securitym van, bár már a Kasperskyt és az AVG-t is próbáltam, jók voltak, az AVAST! nem csinált szinte semmit... Ezek (meg talán a McAfee) a legjobbak, tőlük nem hiszem, hogy találsz olyat, ami neked kell (bár az se jó semmire...), hiszen rengeteg alkalmazás van a Playen, amik szinte semmire sem jók, és merem remélni, hogy a vírusirtóknál is van ilyen. Ez olyan, mint a hamis vírusirtók a PC-n, vagy egy magyar által készített bizonyos Furkó Antivírus, ami szintén hamis volt.
2013. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Eset Mobile Security
2013. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!