Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet excelben megszámo...

Hogyan lehet excelben megszámolni, hogy egy táblázatban két megadott dátum közt hány cella van?

Figyelt kérdés

Példa: 2013.07.01 00:00:00 és 2013.07.12. 18:00:00 között hány új sor került rögzítésre egy adott táblázatban. Pl. egy ügynök rögzíti az eladásait, hó végén meg kiszámolod a napi eladásokat. Nem erre kell, csak érthetőség miatt van a példa, mindenképp dátumos megközelítés kell. Sok próbálkozás után DARABHATÖBB-re tippeltem, de az nem számolja meg :(

Segítségeket előre is köszi



2013. júl. 13. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem két HOL.VAN különbségéből tudod számolni (ha jól értettem a példát).
2013. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Vélhetően nem erre van szükségem, mert ez egyetlen értéket keres, nekem meg összeg kell.

Mondok egy másik példát:

Van egy telefonközpont, ahova betelefonálnak ügyfelek. Én pedig hó végén szeretném összesíteni, hogy a hónap napjain hány telefonhívás érkezett be délelőtt és délután.

2013. júl. 14. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!