Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Daemon Tools- al ha meg...

Daemon Tools- al ha meg szeretnék nyitni egy filmet, annyit ír ki, hogy "kép csatlakozása", majd eltűnik az ikon és semmi nem történik. Mi lehet az oka? Illetve azt írja ki, hogy helyezzen be lemezt.

Figyelt kérdés

Ha pedig "zip" formátumot szeretnék kibontani, kiírja, hogy "nem találtam a ....." vagy hiba a nem tudom miben.

Valaki segítsen, légyszi!


2013. júl. 14. 13:10
 1/5 Speed-L ***** válasza:
Töröld le és szedj le egy frissebbet vagy ugyan ezt telepítsd újra,szerintem akkor működni fog.
2013. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tömörítve leszedtem újat, de azt pedig kibontani nem tudom :(
2013. júl. 14. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

A Daemon Tools képfájlok mount-olására való, nem kitömörítésre és nem filmlejátszásra.


Kitömörítésre a WinRAR való.


Filmlejátszásra pedig a lejátszóprogramok, pl. KMPlayer.

2013. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Speed-L ***** válasza:
De ha a film iso. vagy hasonló fájlba volt akkor azt először meg kellet nyitnia deamon tools-asl,kibántásra meg a winrart használd.
2013. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, igaz. Én még nem hallottam olyat, hogy képfájlban lenne a film. :)


Ez esetben alternatív megoldás: ISO viewer programok, pl. WinISO, de van ezer más. Ezekkel is ki tudja szedni a fájlokat az ISO-ból.

2013. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!