Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan hogy egy játékot...

Létezik olyan hogy egy játékot lebutítanak "rosszabb" tudású gépekhez?

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni egy játékot a laptop-on, de egyszer régen amikor megjelent leszedtem, és kb. a kocsi 260-nál úgy zötyögött mintha 10-zel mentem volna...

Viszont az, hogy fejlesszem a gépet nem kis pénzbe fájna...így azt szerintem egy jó darabig hanyagolnám...:)



2013. júl. 14. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

varázslat nincs

vegyél gépet

2013. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha fejleszteni nincs pénzem, akkor szerinted venni egy újat van? Ez sem volt olcsó...bár igaz, 2 év alatt nagyon is sokat fejlődik minden...De nem is ez a lényeg.


Hanem egyszer régebben hallottam, hogy állítólag van ilyen. Csak ezért kérdeztem meg, nem azért mert a kisujjamból sz*tam ki ;)

2013. júl. 14. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

van.

lehet sz*rabb minőségű textúrát használni (ez dobja a legkisebbet), de inkább a feljesztőktől függ, hogy támogatják e az alacsony graf. megjelenítést

2013. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2013. júl. 14. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik, pontosabban létezett olyan fogalom, hogy "backport", amikor egy játéknak elkészítik a régebbi, gyengébb hardverre szánt változatát. Általában konzolos világban fordul elő ez a fogalom.

De a konkrét kérdésedre a válasz: nem, nem tudsz belenyúlni a játékba, hogy régebbi vason is jól fusson. Így írták meg a programozók, sajnos ezt kell szeretni...

2013. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát...én is nem is tudnék belenyúlni...:) Akkor majd ha lesz pénzem vagy fejlesztem a drágámat vagy veszek egy újat :) De nagyon fáj a szívem a need for speed the run-ért :( :)
2013. júl. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!