Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok vírusírtókat ami...

Ajánlanátok vírusírtókat ami jó, ingyenes, és nem lassítja a gépet?

Figyelt kérdés
Jelenleg Avast 4.8 Home Premiumot használok, de nagyon lassítja a gépet.
2009. okt. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

AVIRA szedd le a legújabb

verziót

ezt használom és jó

2009. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy más lassítja a gépet,mert nekem is avast van de semmivel sem lassult a gép.Esetleg a tűzfalad vagy pedig más pl,:anti trójai,anti malware...Vagy több progi melyek a háttérben futnak egyidőben.
2009. okt. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az msn lassította le, avastal semmi bajom nem volt soha. Lehet neked is ez van, vagy valami mástól lassú. Futtass le egy vírus irtást bootban, lehet benyelt valamit a drága :D.
2009. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Avast 4.8 Home Premium fut otthon a gépeken és semmi bajom vele.
2009. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tamasoft ***** válasza:

Olyan nincs, hogy vírust irt/figyel, és erőforrást sem használ. Minden vírusirtó valamennyire lassítja a rendszert, valamennyi erőforrást felemészt. A Symantec híres nagy erőforrás rabló például.

Próbálj ki többet is, az ESET NOD nem ingyenes, de lehet hozzá díjmentesen legális kulcsot szerezni, ilyen a McAffe is.

Ha mindenképp muszáj irtót használnom én ezek valamelyikét szoktam feltenni.

(Szubjektív vélemény: Ha évek óta használsz vírusirtókat, és nem jelzi rendszeresen, hogy támadás van, nyugodtan kihagyhatod az egész szoftvert, nem valószínű hogy nagy célpont lennél.)

2009. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Avast
2009. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!