Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 4-ből folyton...

Call of Duty 4-ből folyton banolnak, pedig új ip, új kód van a gamehez, újrainstallált is. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Szóval...


Egyik szerverről bannoltak, aztán töröltem a profilom, új CD-kulcsot adtam meg a játéknak, új IP-t kértem a szolgáltatótól, az egész játékot újraraktam. Újraindítottam a gépet, még egy CCleanert is lefuttattam.


Szóval elvileg semmi olyan fájlnak nem kéne lennie a gépemen, ami miatt automatikusan jönne a ban.


Új név, új IP, új cd-kulcs, új fájlok...


Mégis, bármikor felmegyek, ugyanaz a bekattant fogyatékos admin, mintha ráérezne, hogy én vagyok. Próbáltam teljesen más, az előzőektől NAGYON eltérő neveket, szinte mindent...


Hol itt a hiba?


A szerver neve (hátha ismeri vki) és IP+port:


.:|BadBoys|:. klan Pub Promod SD szervere!!!


91.82.110.242:28567



2013. júl. 15. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy mindent fájlt töröltem az uninstallnál, a játék mappáján kívül máshova nem is tudna egyik szerver sem "letölteni" fájlokat...


Komolyan, mintha egy elmebeteg megszállott szerelmes ronda mutáns g*ci szórakozna velem és mintha csak arra várna hogy mikor ütheti az entert.


Már rákérdeztem más klántagoktól is, de senki sem tudta, más szervereken jártasabb játékosoktól is, ők sem tudtak mást.


Hátha itt valaki...

2013. júl. 15. 10:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ismerem ezt a szerót, tényleg egy kicsit idegbeteg az admin, és egyébként x-firet cseréltél?


+ screenshotból lehet van valami egyedi a configodban, vagy egyszerűen a portodat is bannolta, amit fogalmam sincs hogyan kell kijavítani.

2013. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Új IP-vel új portot is kapok. Szóval MINDEN új, még a PunkBuster is.


Fingom sincs, szolgáltatónál ilyen bizbasz kis ügyekkel nem foglalkoznak... kétlem, hogy ott tiltatott volna le. (bár akkor még csatlakozni se tudnék a szeróra)


Egy ilyen "permaban" feloldása kb. egy új cd-kulcs + új ip + új profilba kerül és senki sem tudja, hogy te vagy az...


Mindenesetre egész nap a szerón lóg a szerencsétlen, fogalmam sincs, mit tudnék még tenni.


szánalmas

2013. júl. 15. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy őrült ötletem! Keress más szervert! :)
2013. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gondolom a bant ugy kaptad h a számítógépeden belüli kis szerkezetek proci ram stb meg vannak a pbsotod által a számai és így azokra a számokra adta a bant nem az ipdre. ha újy gépet veszel felmehetsz.:) amúgy meg ne csalj
2013. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!