Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8: Jó megoldás átváltani?

Windows 8: Jó megoldás átváltani?

Figyelt kérdés
Sokszor felmerült bennem az a kérdés, hogy ne próbáljam e ki a Windows 8-at. Most már nem csak ultrabook-okon fut, hanem pc-ken is. Nektek mi a véleményetek az új Windows-ról?Szerintetek próbáljam ki?

2013. júl. 15. 21:19
 1/4 i hate this world ***** válasza:

"Most már nem csak ultrabook-okon fut, hanem pc-ken is." Eddig is futott PC-n :|

Próbáld ki, szerintem jó.

2013. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én fogékony vagyok az újdonságok iránt, de szerintem jelentősen romlott a kezelhetősége.
2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7-ről semmi értelme 8-ra váltani.
2013. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De bizony megéri a win 7 egy fos nekem 2 napig nemlehetet a win 7 tel megetetni hogy felismerje a 3 terrás winyómat a win 8 ha teszel stertmenüt olyan lesz mint a win 7 csak sokkal okosabb és persze gyorsabb elöbb indul és áll le mire 3 mat számolsz már be is kapcsol és le is áll win 8 Pro t használok és semmi gond vele hüséges rendszer.
2013. júl. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!