Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem eredeti Minecraftom van...

Nem eredeti Minecraftom van és nemrég Could not create the Java virtual machine hibaüzenettel fogadott. Előtte ment, mostmár nem. Viszont egyetlen egy kliens megy, az Empirecraft kliense. Valaki ha tud segíteni azt megköszönném?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 11:16
 1/4 anonim válasza:
Nemtom a problemadat toltsd le ezt nekem ez megy 1.6.2 es lehet updatelni http:(TOROLD LE)//thepiratebay.(TOROLD LE)sx/(TOROLD LE)torrent/(TOROLD LE)8638883/(TOROLD LE)Minecraft_1.6.1_Cracked.(TOROLD LE)rar aztan majd ha meglessz a szerverem gyere fel :P
2013. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem itt kéne reklámozni..Köszi..
2013. júl. 16. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld csökkenteni a memória méretét az indítópanelen (nálam 1024MB-nál működött).

Ha nem segít, telepítsd fel újra a JAVA-t.

2013. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A javat már telepítettem újra, nem segített.Ezt a memóriacsökkentést részleteznéd, hogy, mert nem vagyok egy gépzseni.
2013. júl. 17. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!