Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha létezik ilyen program, mi...

Ha létezik ilyen program, mi lehet a neve?

Figyelt kérdés
Elutaztam messzire és elfelejtettem a jelszavam. De az otthoni möngészőmben tuti benne van, benne maradt. Van olyan progi amit elküldök mailbe oda, vagy megadom a linket azt telepítik és visszaküldi a jelszót nekem a böngészőből? Akik otthon birtokolják a gépem nagyon nem értenek hozzá, lehet a telepítés se menne nekik... gyakorlatilag egy jelszóhalászó program kéne! :D

2013. júl. 17. 05:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen program. Ellenben erre való a jelszó emlékeztető. Gondolom, ha "visszaküldés"-ről beszélsz, akkor az E-mail címed az működik. Kérj az adott oldalon, a belépésnél az E-mail címedre jelszó emlékeztetőt ! Az oldalak döntő többségénél van ilyen.
2013. júl. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
Az otthoniak tényleg reménytelenek ebből a szempontból? Nem tudom, milyen böngésződ van, de a Firefoxban is, meg a Chrome-ban is néhány egyszerű lépéssel megjeleníthetők a jelszavak. Ha sikerül egyáltalán elindítaniuk a gépet/böngészőt, akkor onnét szerintem már tiszta sor.
2013. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!