Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen autós/vezetésszi...

Létezik ilyen autós/vezetésszimulátor program?

Figyelt kérdés

Csak annyi lenne a lényeg, hogy úgy úgy vezethessek, mint majd a való életben. Olyasmire gondoltam, mint a Driving Simulator,csak az nem jött be. Lehetőleg legyen benne autópálya, s jó nagy legyen a bejárható terület.

Leher arcade jellegű is, nem kell annyira a szimulátorhoz ragaszkodnom. Elsősorban csak a szabad játék érdekelne, a küldetések nem. Nem kell hűdejó grafika sem, mert el kell hogy fussonegy Acer Extensa 5510-es notebookon. Intel core duo 1.66 GHz, 1GB ddr2 ram, intel gma 950 videóvezérlő.


Köszönöm!


2013. júl. 16. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
TOCA 3, rFactor.
2013. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Félreértettél!


Én olyanra gondoltam, hogy városba, országúton, autópályán vezethessek utcai autót.

2013. júl. 16. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek is szinte utcai autók. A nagy részük, az utcai modell sportosított verziója, és ha vezetés gyakorlására akarod használni, akkor ezek kiemelkedően jók, főleg az rFactor az nagyon hiteles szimulátor. Arcade játékokkal max összetörni tanulod meg az autót...
2013. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulok közben, ezért nem teljesen értettem meg a válaszodXD Ettől függetlenül amit írtam azt tartom.
2013. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értelek. Ismerem mindkét említett játékot, a Toca 3-mal játszottam is.


De nekem az lenne a lényeg, hogy ne zárt versenypályán, hanem úgymond szabad kóborlásban vezethessek.

2013. júl. 16. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Test Drive Unlimited.
2013. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3D Driving School?
2013. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!