Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a legjobb ház- vagy lakásép...

Mi a legjobb ház- vagy lakásépítő program, amit építészmérnökök használnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok építészmérnök, de az szeretnék lenni, és tudna valaki olyan programot mondani ami jó gyakorláshoz?

2013. júl. 19. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, melyik a legjobb, de én ezzel dolgoztam: AutoCAD (ACAD). Nem bonyolult, és tökéletesen lehet vele tervezni. De persze előbb meg kell tanulni használni :D
2013. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:

Hát az egyik legmenőbb a magyar fejlesztésű ArchiCad szerintem. De egyszeri embernek az ilyesmi szvsz bonyolult, különben nem lehetne kismillió noname cégtől kapni 3D lakás meg kerttervező programokat. :)

Ha jól tudom archi még olyat is megtesz, hogy megadott anyagárakból kiszámítja a teljes épület anyagköltségeit is.

2013. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) rájuk is kerestem, de nem tudtam letölteni...szóval még az a kérdésem van, hogy honnan lehet letölteni??
2013. júl. 19. 20:34
 4/6 anonim válasza:
ArchiCAD-al dolgoznak a legtöbben, esetleg AutoCAD-el. Bár utóbbit inkább építőmérnökök, épületgépészek, stb. alkalmazzák. Kifejezetten építész program az előbbi. Letölteni nem nagyon lehet, diák verziót kéne szerezned. Próbálj kapcsolatot felvenni egy építész hallgatóval, vagy tanárral, biztos tudnak neked segíteni.
2013. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 20. 18:39
 6/6 anonim válasza:
Az én sulimban is ArchiCAD-et használunk, de letölteni nem lehet sehonnan, esetleg ha megrendeled:/
2013. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!