Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 Ultimate próbaverz...

Halalfalo kérdése:

A Windows 7 Ultimate próbaverzióját többször is lehet telepíteni ugyanarra a gépre?

Figyelt kérdés
Mert elvileg 30 napos verzió, amit kóddal véglegesíteni lehet, de már egyszer volt a gépemen. Az a kérdésem, hogy ugyanarról a CD-ről fel lehet-e telepíteni, hogy jó legyen? Majd telepítés után szeretném aktiválni, tehát nem telepítés közben adnám meg a kódot. Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. júl. 19. 18:13
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Elméletileg az operációs rendszer (így ez is) telepítéskor minden adatot töröl a gépről, tehát valószínűleg "nem fogja tudni", hogy járt már azon a gépen.

Viszont ha kell aktiválni, akkor fennáll a veszélye, hogy az adatok már rögzítve vannak a Microsoft rendszerében, akkor viszont probléma lehet.

2013. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, és nagyon nem tudom, hogy mit csináljak :( Még ma újra kéne raknom, de ha nem lesz jó, akkor nagyobb sz@rban leszek, mint most.
2013. júl. 19. 19:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Ajajaj, nagy a baj... Néhány napom van, és vége az életemnek ha nem telepítem újra, de mit csináljak? Ez a vacak kódos dolog kikészít, meg hogy egyáltalán újra lehet-e rakni? :(
2013. júl. 21. 10:37
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Ha eddig még nem volt aktiválva, akkor talán nem lesz gond. Minden esetre, az adataidat (doksik, képek és hasonlók) addig mentsd le valahova, hogy biztonságban legyenek.

És mi lenne, ha esetleg beszereznél egy "jogtiszta", nem próbaverziót, vagyis rendes oprendszert, és azt telepítenéd fel? Aztán utána Havai, dizsi, napszemüveg :)

2013. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!