Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8: nincs hang es nem...

Windows 8: nincs hang es nem alszik el?

Figyelt kérdés

Ket problemam is lenne.

Neha sleepbol felebresztem a gepet nincs hangja. Meg van olyan is mikor nem tudod tobbet elaltani meg hibernalni sem, csak kikapcsolni. Nem tudjatok mi lehet a problema es hogy lehetne megoldani?



2013. júl. 19. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Eredeti?

2.Most am komolyan?Ilyenekkel f***szolsz?--" Ne hozz már le!Én tudod h kapcsolom ki sokszor a gépet? hosszan nyomom a kikapcsoló gombot oszt leáll egyből? "jaajjjjj azt nemszabad meghal a gép" "jaaajj a vinyó tönkre megy" "jaaaj a rendszer károsodik"

- Se a vinyót nem bántja sem pedig a gép nem megy tőlle tönkre! hosszú távonsem!A rendszer nyilván nemszeret félbeszakadni!és?reinstall...ennyi...kb 1-2 évente 1x cserélek rendszert!ugyanez a helyzet azzal is ha csak áramtalanítod!

Hibernálás?hülyéskedsz velem? mentsd el b***meg ami kell oszt offold a gépet ennyi...meg sleep?most ez komoly? b***meg nincs még 1 ember a földön aki azt használja rajtad kívül...omfg

2013. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hidd el hogy van. Laptop. Hordozom. Egy csomo ablak mindig megvan nyitva a bongeszomben. Azokat nem tudom mind elmenteni. Kulonben is, igy sokkal gyorsabb. Lecsukom. Elaltatom. Leteszem egy par percre, hogy ne meruljon, felnyitom es folytatom ahol abba hagytam.

Jobban orulnek, ha a kerdesre valaszolnal es nem a felhasznalasi szokasaimat firtatnad, hidd el, hogy van ebben nemi tapasztalatom.

2013. júl. 20. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!