Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógéphez értők, sos, ha...

Számítógéphez értők, sos, ha e-mailbe vagy bárhova Word dokumentumot töltök, minden felcsatolás után az alábbi 2 panel jelenik meg (lent képvágóval kivágtam). Csak pár napja, nem tudom, miért? Valami elállítódott?

Figyelt kérdés

E a 2 panel jelenik meg:

1.

[link]


2.

[link]


[link]


[link]


Segítsetek kérlek!



2013. júl. 22. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tehát akkor, ha beszúrsz egy képet például?
2013. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, hanem akkor, ha Word dokumentumot csatolok e-mailhez (vagy bármilyen honlapra).
2013. júl. 23. 10:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Csatolja, csak ez a 2 idegesítő ablak minden alkalommal felugrik.
2013. júl. 23. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:
ird le a gepednek mennyi a ramja es a merevlemez teruletet, ha tobb van azt h melyiken
2013. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az elég, ennek utánanéztünk. Van, aki vírusra tippel, lefuttattunk irtót, de semmi. Újratelepítettük az egész Office-t, de ugyanaz a baj még mindig.. Csak a Worddel, Exel, PPT-nek semmi baja. Komolyan, lövésem sincs, mi lehet a gond.. Ráadásul most lett ez a probléma pár hete, minden előzmény nélkül, eddig semmi baj nem volt..
2013. aug. 22. 14:00
 6/11 csacsi2 ***** válasza:

Egyes vírusírtók beépülnek a levelező programba, magába az office -ba. Lehet az a baj, nézd med a vírusírtó beállításait és ne engedd a levél ellenörzést ill hogy beépüljön a programokba.(legalább is egyik kép erre utal).

Eset smart security -nél van egy lehetőség a dokumentumvédelem.

"A dokumentumvédelmi szolgáltatás még azt megelőzően ellenőrzi a Microsoft Office-dokumentumokat, valamint az Internet Explorer által automatikusan letöltött fájlokat, például Microsoft ActiveX-összetevőket, hogy megnyitná azokat. A dokumentumvédelem a valós idejű fájlrendszervédelem mellett további biztonságot nyújt, és a rendszer teljesítményének fokozása céljából letiltható abban az esetben, ha nem kell nagy mennyiségű Microsoft Office-dokumentumot kezelnie."


ehez hasonló beállítást , integrálást a rendszerbe keress a vírusírtó beállításaiban és kapcsold ki!

2013. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rendben, ez lehet esetleg a baj, én is erre tippeltem. Avast-om van, a baj az, hogy ezt nem tudom, hol állítsam le, mert nem állítottam igazából át rajta semmit (tehát magától hogy épülhetett be így hirtelen 2 év után?).


Szerinted akkor biztos nem vírus ez?

2013. szept. 1. 11:51
 8/11 A kérdező kommentje:

A levelezés védelmet leállítottam, semmi. Uh azt vissza is kapcsolom.

Belinkeltem egy képkivágást arról, hogy az Avast-ban miket lehet állítani, nem tudom, melyik lehet az, kilőni meg hozzáértés nélkül egyiket sem akarom, nehogx több bajt csináljak, mint jót.


Ezek a beállítások:

[link]

2013. szept. 1. 12:00
 9/11 A kérdező kommentje:
*nehogy
2013. szept. 1. 12:00
 10/11 csacsi2 ***** válasza:

Vírust soha nem lehet kizárni!

Avasthoz nem értek. Ezt találtam:


"XML-szabvány

Az AVAST viselkedés vizsgálatának leállítása:

Kattintson az "Állandó védelmek"-re, majd "Viselkedés védelem" ábrájára. A megjelenő lapon kattin son a "Leállítás" gombra és válassza a "Leállítás véglegesen"-t a megjelenő választákból."

próbáld ki ha nem akkor állítsd vissza.

amennyiben van elég memória és lemezterület, akkor valami megakadályozza az írást. ez valószínö a védelem. Nem kell elállítani semmit elég ha a vírusírtó lefrissül.


itt vannak még hibaleírások, olvasd át pl.:

"Az olyan dokumentumok, amelyekben meg vannak adva a dokumentumtulajdonságok, írásvédett módba válthatnak mentés után"

Esetleg

[link]


minden esetre, ha nem az office a hiba (újratelepítés) akkor valami más okozhatja, többet én sem mondhatok, "sakkozd ki melyik az"!

Az újratelepítésről még annyit, nem minden esetben törli rendesen az oprendszer az uninstallal a bejegyzéseket,fájlokat ami okozhat hibát, hiába telepíted újra. Vakard le erre alkalmas programmal (pl.: TotalUninstall, jv16powertools)majd végezz registry tisztítást a gépen (pl.Registry Reviver)A CCleaner nem a legalkalmasabb erre.

2013. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!