Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims3-at feltelepítettem és...

Sims3-at feltelepítettem és ezt a hibaüzenetet írja ki: A játék nem indítható el. A szolgáltatás inicializálása sikertelen. (0×039e8474) Találkozott már valaki ezzel vagy tudja mi az oka?

Figyelt kérdés
Mikor feljön az indítópanel a playre kattintok és besötétül a képernyő.. aztán mégse indítja el és kilép.

2013. júl. 23. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Vedd meg.
2013. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazi hozzáértő lehetsz, de a szövegértés nem az erősséged.. ilyen kérdés nem volt, ha már válaszolsz akkor arra amit kérdeznek ;)
2013. júl. 23. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Eredeti játéknál is dobhat ilyen hibaüzenetet, de tény hogy általában akkor szokott, ha nem jó a crack. Ha nem eredeti a játék, és frissítetted, akkor szedj le megfelelő verziószámú cracket.

Ajánlott a Superpatch telepítése.

Illetve, ha törölgettél, telepítgettél kiegészítőt, akkor lehet, hogy maradt még fenn kicsi, ez esetben CCleanerrel le tudod szedni.

2013. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A hasznos választ köszönöm! :)

A másikat pedig szintén nem kérdeztem te paraszt, inkább ásd el magad csávó ha már jó modorod nincs ;)

2013. júl. 24. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!