Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek az Explorer 10...

Szerintetek az Explorer 10 van olyan jó, mint a Chrome vagy a Firefox?

Figyelt kérdés
Talán abban mindenki egyet ért, hogy az IE8 elég béna. Viszont szerintem az IE10 elég jó böngésző, most is azt használom.Sajnos AdBlockot nem lehet bele telepíteni, de gyors, áttekinthető, nem idegesítő, és szabványkövető is, az Acid3 teszten 100/100 pontja lett! Kíváncsi vagyok a saját tapasztalatokra.

2013. júl. 23. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes IE egy kalap sz.. a Chrome vagy a FF-hoz képest!
2013. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rumola ***** válasza:

explorert ne nagyon használj a chrome a leggyorsabb

a ffox is lehet gyors ha nem pakolod tele kiegészitésekkel és minden csicsával. de a leggyorsabb a chrome

persze ezek nem érzékelhető különbségek...egyszerü pakold fel őket és amelyik bevált az marad

2013. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti XP-t, vagy pedig frissebb Windows-t használtok? Nekem a gépem elég régi, eredeti 512MB RAM-mal egyenlő volt a friss kutyasz*rral, de így bővítve 2GB-ra hasít Win7-tel.Az erre tervezett IE10 pedig elég erős szerintem!
2013. júl. 24. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
A google chrome szemmel láthatólag gyorsabb az IE-nél. Konkréten érzékelhetően gyorsabban nyitja meg az oldalakat és nincs tele kiskapukkal a nem kívánt programok számára, plusz kezelni is könnyebb, de kinek mi :)
2013. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Google Chrome nagyon sok RAM-ot fogyaszt, a Firefox és az Internet Explorer kevesebbet. Nemsokára jön az IE11 Win7-re.
2013. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zs Máté válasza:
Már megbocsáss de ponthogy a Firefox fogyaszt sok ramot. Hiszen a Chrome még a régi 1996-ban gyártott gépemen is futott. a FF pedig nem.
2013. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!