Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a gépem ha...

Miért fagy le a gépem ha elindítom a Battlefield 3-at?

Figyelt kérdés

Az első 1-2-3 percben tökéletesen fut az összes felbontáson, minimumon és ultrán egyaránt, de ezután hang/kép befagy és csak alt-ctrl-del segít...

Rendszerkövetelményeknél az ajánlott bőven megvan.


Az elején 32-es win7-re telepítettem (mert akkor még nem vettem figyelembe, hogy 64-es kell). Ezután gondoltam ez lehet biztosan a probléma, felraktam a 64-eset, de jé, így se jó :(


Most szomorkodva (hogy kidobtam az ablakon egy tizest), nézegettem a játék mappáját és van egy olyan .ddl file (Engine.BuildInfo_Win32_Retail_dll.dll) ez... de itt miért azt írja, hogy win32? hisz már a 64 van fent... lehet, hogy ez a hiba?


Amúgy ahonnan vettem a játékot szépen leráztak, hogy ez ügyben forduljak az EA-hoz... ja, mert őket annyira érdekli a problémám... 20napja vettem, de már a 2. napon felvettem az üzlettel a kapcsolatot, hogy probléma van. (cdgalaxis). Még visszaküldhetem? :(



2013. júl. 24. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

tedd fel a lemezről a keretrendszereket.

Dx. C++r, vb. vagy ami van hozzá... ált azok szoktak gondot okozni

2013. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy ahonnan vettem a játékot szépen leráztak, hogy ez ügyben forduljak az EA-hoz... ja, mert őket annyira érdekli a problémám... 20napja vettem, de már a 2. napon felvettem az üzlettel a kapcsolatot, hogy probléma van. (cdgalaxis). Még visszaküldhetem? :("

Tökéletesen igazuk volt. Nekik semmi közük ahhoz, hogy a te gépeden nem megy, a hivatalos support viszont egész biztosan segíteni fog.

2013. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. légyszives magyarázd el nekem részletesen, mert én ehhez nagyon nem értek... fogalmam sincs mi az a keretrendszer


2. szerintem nem a géppel van baj, mert hasonló kaliberű játékok, gondolok itt skyrim, crysis 3 majd a legjobb grafikával futnak tökéletesen

2013. júl. 24. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:

"2. szerintem nem a géppel van baj, mert hasonló kaliberű játékok, gondolok itt skyrim, crysis 3 majd a legjobb grafikával futnak tökéletesen"

Nem is úgy értettem, hogy kevés a teljesítménye, de nyilván valami gond van, és valószínűleg nem a lemezzel.

2013. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jó, szuper, azt csak mellékesen írtam oda, inkább legyetek szívesek azt mondjátok el nekem részletesen, amit az 1. mondott :(

Vagy esetleg ha van más ötletetek...

2013. júl. 24. 10:46
 6/8 Gábor_79 ***** válasza:
A microsoft NET keretrendszer megfelelő verziójára utaltak. A direkX program megléte, C++ programok telepítve kell, hogy legyenek, mert a játék azokat használja. Olvass utána pontosan a softveres gépigénynek.
2013. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Direct X11-em van, tudtommal ez a legújabb

Programozni meg nem tudok...

2013. szept. 19. 16:33
 8/8 Gábor_79 ***** válasza:
Nem kell programozni. Csak ez egyfajta softverkörnyezet amit a játék használ. Nekem például 'automatikusan' felkerült valamikor egy programmal. Utaltak az elején arra, hogy jó eséllyel rajta vannak a lemezeden. De ha nem akkor a Microsoft oldaláról letölthető a NET keretrendszer is meg a többi. De akkor még rákérdezek a kollégámtól aki állítólag részt vett ezzel a programmal csapat-világbajnokságon.
2013. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!