Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan uninstalláljam a Sims...

Hogyan uninstalláljam a Sims 3 Évszakokat, ami egyébként tele van buggal?

Figyelt kérdés

Az alapjáték eredeti, még a kiegészítők is.

Az a gond, hogy nemrég megkaptam az Évszakokat szülinapomra, és nagyon nehezen tudtuk feltelepíteni, asszem 5. próbálkozásra sikerült. Az első pár percben kidobott a játékból, utána már jó lett.

Viszont: minden Évszakok kiegészítővel kapcsolatos dolgot nem akar megjeleníteni! Mikor ugye tél van, hó helyett csak nagy feketeség van és fekete pelyhek hullanak az égből. Az Évszakokhoz kapcsolódó ruhák, játéktippek, sim vágyak nem jelennek meg! Eléggé idegesítő...

Épp ezért szeretném letörölni, és újratelepíteni. Igen ám, csak mivel sokat baszkodtunk a telepítéssel, ezért vannak gondolom a bugok. Próbáltam letörölni, de még a Vezérlőpult < Programok és szolgáltatások menüben sincs benn! Sőt sehol, ahol le tudnám törölni!

Valaki esetleg tudja hogyan kell? És ha letörlöm akkor mennyi az esély rá hogy újratelepítéskor már rendesen fog működni?

De nekem mondjuk az is elég lenne, ha törlés helyett a bugokat ki lehetne szűrni...



2013. júl. 25. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltetted a legújabb patchet? (1.55)

Nekem is volt hasonló problémám, hogy letöröltem, és nem tudtam újratelepíteni, mert azt írta, még fenn van.

Végül a CCleaner nevű programmal sikerült leszednem, az jelezte, hogy maradt még valamennyi fenn belőle.


Az újratelepítés meg is oldhatja akár a gondodat, de nincs rá garancia.

A [link] oldalon kérhetsz segítséget az interaktívban.

2013. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy szar a videokártyád, esetleg maga a gép.
2013. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Törlése: Startmenü > Vezérlőpult > Programok és Szolgáltatások /Itt kikeresed a törölni kívánt programot/
2013. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: elolvastad egyáltalán a leírást?!

Idézem:


"Próbáltam letörölni, de még a Vezérlőpult < Programok és szolgáltatások menüben sincs benn! Sőt sehol, ahol le tudnám törölni!"

2013. aug. 13. 09:34
 5/5 A kérdező kommentje:

Második: nem hiszem, hogy rossz lenne, hisz nem rég raktunk bele új videokártyát.


Első: igen, frissítettem is, de még mindig bugos. :( Azért megpróbálom a CCleanert!

2013. aug. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!