Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szerintetek a windows 8?

Milyen szerintetek a windows 8?

Figyelt kérdés
Akik ki próbálták vagy azt használják azoknak mi a véleménye róla? tört verziósok érdekelnek inkább. Még mikor kijött akkor egy olyan verzióhoz jutottam ami mindig kelhalált dobott, tapasztaltátok ezt? vagy ez már az új verziókban nem fordul elő.

2013. júl. 27. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én olyan fél éve használom. Eleinte kicsit szokatlan volt, de tetszik, gyorsan meg lehet vele barátkozni. Volt nekem is egy olyan bajom, amikor először telepítettem, hogy mindig kékhalált dobott. Aztán beszereztem egy újat, újratelepítettem és azóta nem jelentkezett semmi probléma.

Még a Windows 8.1-be nem néztem bele.

2013. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
szar marad a 7
2013. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Microsoft eddigi legjobb terméke! Én a beta develop tesztelésnél még jelentkeztem rá és bőven 4-5 hónappal előtte kaptam kulcsot hozzá és használhattam. Akkoriban kicsit instabil volt, de mióta megjelent és jöttek az új updatek tökéletes lett a rendszer. Hihetetlen gyors, stabil és kevesebbet fogyaszt mint a win 7. Felülete könnyen megszokható én nem hiányolom a startmenüt hamar megszoktam az új felületet és hasznosabbnak is gondolom win gomb 2 betűt lenyomok ami a program nevébe szerepel és már ki is dobja.
2013. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdéseidre válaszolva ismerősömnek a saját kulcsommal próbáltam felrakni sajnos 1x lehetett regisztrálni amit itthon előttem ezért tört verziót szedett le és neki is volt kékhalál viszont mióta újra letöltötte és új activatort mellékeltek nem tapasztalt ilyen hibát. (Én eredetit használok) ezért nem tapasztaltam ilyen gondot.
2013. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A win 8 céges szintem bukás és nem is fogy olyan jól mint a Windows 7 annó.


Úgy emlegetik mint a következő Vista :)


Én maradok a Windows 7-él.

2013. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Gyors, megbízható, korrekt rendszer, szeretem használni
2013. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor csak használjátok, én biztos nem fogok 2 évente wint felrakni, nem akkor durranás hogy váltsak aztán lehet lepontozni akinek nem tetszik, leszarom :D
2013. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra teljes mértékben használhatatlan. Marad a 7-es meg a Debian.
2013. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
némelyik válaszból csak úgy sugárzik az értelem :)
2013. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!