Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (DAEMONTools) kerdesem lenne....

(DAEMONTools) kerdesem lenne. Eredeti sims 3 jatekom van (volt). Eltört. Minden telepitve van a gepemen de keri a lemezt. Nem tudom hogy ez a program mire valo, de segitene ezen a probleman?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem segitene ti bisztos jobban ertetek a szamitogepes dolgokhoz tudnatok ezen a probleman valahogy segiteni? Biztos van valami mod ra hogy ujra elinduljon cd nelkül is.
2009. okt. 23. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt telepítsd és jó lesz.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha bemész a forgalmazóhoz(EA)elmondod mi van (beviszed persze a DVD-t tokkal együtt) és azonnal adnak 1 másikat.
2009. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitseget.mar bevittem de mivel hogy nem csak megrepedtt vagy eltört hanem 50 kis darabban van ezert latszik rajta nem veletlen volt.nem cserelik ki.sajna
2009. okt. 23. 13:24
 4/7 A kérdező kommentje:
segitseg.amit adtal cimet jo meg minden csak a gepem kiirta hogy virus ezert nem tudom telepiteni.na most mi legyen
2009. okt. 23. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
keres ezek között: [link]
2009. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Öcsém eredeti game és 50 darabra töröd te se vagy normális :D
2009. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor menj vissza és hivatkozz a végfelhasználói szerződésre.

E szerint a játék nem a te tulajdonod, hanem csak a használat jogát kaptad meg, így minimális áron kötelesek új lemezt biztosítani neked.

2009. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!