Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy használjam a photoshoppot?

Hogy használjam a photoshoppot?

Figyelt kérdés

Elég ha azt elmagyarázzátok hogy hogyan illesszek össze 2 képet.

Sdobe Photoshop CS3-am van.


2013. júl. 31. 21:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
a Photoshopnak is van 1 gyenge pontja az,hogy próbaverziós 30 vagy 60 nap után lejár és aztán veheted meg az eredetit ami méreg drága.Szegény embernek az eredeti photoshop kisebb vagyon.Az igaz,hogy a Photoshop többet tud mint a Gimp,de minden programnak megvannak az előnyei és a hátrányai.Amúgy meg a PS-t profiknak találták ki nem amatőröknek.
2013. aug. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 qaxqaxqax ***** válasza:

#19 "Szubjektív értékitélet - nem vezet jóra."

Szerintem a Ferraris példád eléggé nem alkalmazható ebben az esetben... Talán találó, de egy Ferrarit nem lehet ingyen beszerezni(: Viszont ha te választhatnál hogy ingyen Ferrárin tanulsz meg vezetni vagy a "vacak" Suzuki Swiften, akkor a "vacak" SS-et választanád?

A második verebes példád viszont már annál találóbb a helyzetre, de azt már elmondtam, hogy lehet hogy most csak két kép összeillesztéséről van szó, de lehet hogy jobban érdekli majd és ha PSel kezdi biztosan jobban jár(:


#20 A kezelőfelület talán nem a legfontosabb, de fontos, hogy jól átlátható legyen.

"Mellesleg a Gimp láthatólag igazodik a Photoshop által meghatározott trendhez" Lol... A Samsung is igazodik az Apple által megszabott trendekhez:D mégis jobb az Apple.

A "nyílt forráskódú" kifejezést azért használtam "szitokszóként", mert ettől az egész nem lesz összeszedett, sőt én mikor a GIMPet használtam rengeteg bug fordult elő. Igaz, hogy nem két kép összeillesztéséről volt szó, de bugos volt. Ráadásul minden jöttment hozzáférhet azt igazíthat rajta. OK folyamatosan fejlődik, de ha ez a folyamatos fejlődés akkora előnyének számítana, akkor most én is azt ajánlanám a kérdezőnek(:

Az viszont igaz, hogy nemárt ha mindkettőből néz pár videót és eldönti, de ha kevés ideje van akkor én még mindig azt mondom, hogy inkább a jobbat és hátha megtetszik neki a dolog.


#21 Ez nem minősül gyenge pontnak manapság a torrentek és a tpb mellett. Rengeteg feltöltést találsz rendesen feltört PS-ról. Ha valaki csak gyakorolni akar rajta nem muszáj megvegye... A tanulás még nem bűncselekmény, ha másnak nem árulja a terméket vagy az ahhoz kapcsolódó dolgokat. És egy PS-ért senki nem fog kopogtatni az ajtón, ahogy annak a több ezer embernek sem, akik ugyanígy jutottak hozzá. Megvenni akkor érdemes, ha ezzel keresed a pénzed és stb... stb.. Bár a kérdező nem tűnt grafikusnak szóval ettől nem hiszem, hogy tartani kéne (csakhamar, vagy ha mégis addigra tudni fogja, hogy ezt meg kéne venni).

2013. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 tabaki ***** válasza:

Az igaz, Ferrarit tényleg nehezebb lopni, mint Photoshopot, de az is ingyen van.


De végülis gittrágás az egész, hagyjuk abba. Kérdezőnek van PS-ja, a választ megkapta, a többi az ő dolga.

2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!