Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan programot...

S.zsolt001 kérdése:

Ismertek olyan programot amivel le lehet szedni egy zenéről a Vocal-t? Ha igen írjátok le a program nevét is.

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cubase sx, ableton, nuendo, fl studio. Az összes ilyen kaliberű programmal. Előre szólok, nem lesz tökéletes, ha a vocal-t és az éneket akarod megtartani elég jól ki lehet szedni viszont zenére van szükséged maga az instrumental maradjon meg nagyon nehéz jó minőségben. Lényege röviden az alsóbb fenkvencia tartományokat ki kell szűrni és azok megmaradt zaját egy halom compressoral el kell tüntetni főleg az énekelős részeken.
2013. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen és ez a nem tökéletes minőség annyira nem lesz az, hogy ég és föld az eredetihez képest, ezért írtam, hogy nincs ilyen program, ahogy a málnaszörpből sem tudod kivenni a málnát utólag. Persze próbálkozni szabad...
2013. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:) Aki a programokat írta vagyis én.


Akkor ez mi ha közel nem tökéletes ?


http://www.youtube.com/watch?v=BgVgAK_ZXNk

2013. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az van, hogy nekem nem a vocal-ra volna szükségem hanem az instrumental-ra.
2013. aug. 1. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez más tészta!!!


Ez nem úgy készült, hogy a komplett zene alól kiveszik a hangot, hanem eleve acapella - tehát zene nélküli - verzió!

2013. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!