Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet utólag módosítani...

Hogyan lehet utólag módosítani pdf fájlokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk szavakat kijavítani, képeket kitörölni, stb.

Elvileg léteznek valami apró programok erre a célra, de nem találtam még ilyesmit.



2013. aug. 1. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én találtam, nem is egyet. :)

2013. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az az apróság maradt ki, hogy ezek nagyjából fizetősek, elfelejtettem mondani, hogy szegény ember vagyok.
2013. aug. 1. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Olyat is találtam fenti linken.

[link]

2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(Bár a kommentjei nem túl bíztatóak. De egy próbát megér.)
2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na igen, azok a kommentek... :-/
2013. aug. 1. 19:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Na igen, letöltöttem... Inkább nem fogalmazom meg én is a kommentet, a lényeg ott található a leírás alatt az oldalon: Egy zseb szar. Nem nyitja meg a PDF-et.
2013. aug. 1. 19:23
 7/10 tabaki ***** válasza:
Ha nem nagyregényt akarsz továbbmunkálni, az Acrobat Readerrel ki tudsz másolni részeket, és továbbszerkesztheted akármiben.
2013. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tabaki ***** válasza:

Így is keress rá:

[link]

Meg így is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pdf&kategori..

Valami csak felbukkan...

2013. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nos, akkor pontosítok, mert hasznosak lesznek a linkek annak, aki talán majd rákeres még, de nekem nem, mivel én egyszerűen egy létező PDF fájlból egy apró képet szeretnék kivenni, és azt szeretném, hogy PDF maradjon, mégpedig tökéletesen ugyan olyan, mert tervrajzok, és az arány-lépték, stb úgy kell maradjon milliméterre.


Várom a további válaszokat, és ismétlem, ingyenes programot keresek (találtam ingyenest már, de a kívánt opciót csak pénzért hajlandó csinálni az is...)

2013. aug. 1. 22:13
 10/10 tabaki ***** válasza:
Megpróbálhatod Inkscape-be bevinni, kidobni a szöveget és visszamenteni PDF-be. Fogalmam sincs, hogy kielégítő lesz-e az eredmény.
2013. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!